Melbet - Bonuses

Age Limit
Melbet
Melbet is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
MasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Bonuses

Бонусите се извонреден начин да се заработи повеќе за нивниот долар кога се обложуваат, па дури и може да завршат со неочекувани пари. Кога станува збор за бонусите на MELBet, има неколку од кои можете да изберете, вклучително и многу понудени редовно.

На тековен бонус за добредојде во MELbet се совпаѓа со почетниот депозит за долар на обложувачот. Кога ставаат облог, обложувачите мора двојно да ги проверат барањата за обложување за нивниот регион.

Бонус за добредојде

Откако играчите се регистрираат во MELbet, наградите не престануваат. Дополнително, тие имаат ВИП клуб и други промоции поврзани со еСпорт. Тие се одлична опција за поединци кои сакаат да се коцкаат на еСпорт. Користете MELbet eSports бонус за да го извлечете максимумот од него.

Бонусите за добредојде се едни од најдарежливите бонуси за обложување eSport, а понудата за добредојде на MELbet не се разликува.

Новите обложувачи на MELBet се квалификувани да добијат 30 евра како бесплатни облози откако ќе ги исполнат специфичните барања. Обложувачите мора успешно да депонираат најмалку 30 евра и да ги завршат своите профили за да се квалификуваат. Овој бонус автоматски се кредитира на сметката на обложувачот откако ќе се пополнат сите детали за сметката и ќе се активираат преку неговиот телефонски број.

Тие, исто така, мора да го обложат вкупниот износ на депозит на кој било настан со минимален коефициент од 1,50, што е квалификуван облог за овој бонус, во рок од 30 дена по депонирањето. Се применуваат други T&C.

Бонус за прв депозит

MELbet нуди неверојатни 100% Бонус на првиот депозит на платформата до 100 евра. Секој клиент има право на само еден (1) бонус за прв депозит, со минимален депозит од 1€.

Износот на бонусот мора да се вложи најмалку пет (5) пати во облозите со акумулатор, при што секој облог има минимум три (3) настани. Најмалку три (3) од настаните вклучени во акумулаторот мора да носат коефициент од 1,40 или повеќе. Како и обично со облозите со акумулатор, износот се смета за целосно обложен само кога сите облози што користат бонус за прв депозит се целосно подмирени. Се применуваат други T&C.

Бонус за еСпортски календар

Делот за еСпорт на MELbet е ремонтиран и тие вклучија уникатен еСпорт календар со стимулации за секој ден од месецот. Играчите може да го најдат со директно упатување на промотивната страница или прелистувајќи ја категоријата еСпорт.

Поттикот во суштина е враќање на сите загуби за тој ден, со бонус за враќање на готовина од 10% до 30% на какви било облози помеѓу 00:00 и 23:59 часот. Минималниот износ за враќање е 10 евра, но само од облози со минимална инвестиција од 1,50 евра.

ВИП бонуси

ВИП бонусите се главен производ за онлајн обложување за еСпорт. Тоа е начин најдобрите еСпорт обложувалници да ја покажат својата благодарност до лојалните обложувачи.

Начинот на кој функционира ВИП или програмата за лојалност на MELbet е преку нивоа. Во моментов има осум (8) нивоа во нивната програма, каде што сите играчи започнуваат на ниво на бакар, што е Ниво 1.

Играчите само треба да продолжат да играат на обложувалниците за да се искачат на нивната ВИП скала. Колку е повисоко нивото, толку е поголем повратот на готовина и подобри се поволностите. Вип-листите од највисоко ниво добиваат ексклузивни понуди и ВИП поддршка. Нивниот кешбек се пресметува врз основа на секој од нивните облози, без оглед на победата или загубата.

Total score9.0
Добрите

Брзи казино факти

ЈазициЈазици (34)
Јапонски
Азербејџански
Англиски
Арапски
Белоруски
Бугарски
Виетнамски
Германски
Грузиски
Грчки
Дански
Еврејски
Естонски
Казахстански
Кинески
Корејски
Литвански
Македонски
Малезиски
Норвешки
Полски
Португалски
Романски
Руски
Словачки
Српски
Тајландски
Турски
Украински
Унгарски
Фински
Француски
Хинди
Хрватски
БонусиБонуси (4)
Бесплатни спинови
Бонус без депозитБонус за добредојдеДепозит бонус
ВалутиВалути (24)
Јапонски јен
Јужноафрикански ранд
Австралиски долари
Американски долари
Бангладешки таки
Бахреински динари
Белоруски рубли
Боливиски боливианос
Боцвански пули
Бразилски реали
Бугарски лева
Бурундиски франци
Дански круни
Дирхами од ОАЕ
Евра
Ерменски драми
Канадски долари
Кинески јуани
Кувајски динари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Руски рубли
Турски лири
Швајцарски франци
Видови поддршкаВидови поддршка (1)
Е-пошта за поддршка
ДржавиДржави (72)
Јапонија
Јордан
Јужна Африка
Јужна Кореа
Австралија
Азербејџан
Албанија
Алжир
Аргентина
Бангладеш
Бахреин
Белорусија
Боливија
Босна и Херцеговина
Бразил
Бугарија
Виетнам
Гана
Грузија
Египет
Етиопија
Зимбабве
Индија
Индонезија
Исланд
Казакстан
Канада
Катар
Кенија
Кина
Колумбија
Кувајт
Либија
Македонија
Малезија
Маурициус
Мексико
Мозамбик
Мороко
Мјанмар
Намибија
Непал
Нигерија
Нов Зеланд
Норвешка
Обединети Арапски Емирати
Оман
Пакистан
Парагвај
Перу
Полска
Русија
Саудиска Арабија
Сингапур
Сомалија
Србија
Судан
Танзанија
Тајван
Турција
Уганда
Узбекистан
Украина
Унгарија
Уругвај
Филипини
Хонг Конг
Хрватски
Чешка
Чиле
Швајцарија
Шри Ланка
ИгриИгри (46)
CS:GODota 2FIFA
Greyhounds
League of LegendsMortal KombatNBA 2KStarCraft 2TekkenWorld of Tanks
Австралиски фудбал
Амерички фудбал
Атлетика
Бадминтон
Бакара
Бејзбол
Биатлон
Бинго
Блек Џек
Бокс
Виртуелни спортови
Галски фудбал
Голф
Карлинг
Кено
Кошарка
Крикет
Лотарија
Пикадо
Пинг Понг
Покер
Политика
Рагби
Ракомет
Рулет
Слотови
Сурфање
Тенис
Трки со коњи
Тротинг
Формула 1
Фудбал
Футсал
Хокеј на мраз
Хурлинг
Шах
ЛиценциЛиценци (2)
Curacao
Dirección General de Juegos y Sorteos Mexico
Методи за депозитМетоди за депозит (34)
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
BPay
Bank Wire Transfer
Beeline
Bitcoin
Bitcoin Cash
Bradesco
Credit Cards
Crypto
Debit Card
DogecoinEcoPayz
Ethereum
Jeton
Litecoin
MasterCard
Megafon
Moneta
Neosurf
Neteller
Payeer
Paysafe Card
Perfect Money
Prepaid Cards
QIWI
Santander
Siru Mobile
Tele2
Visa
WebMoney
Yandex Money
ePay.bg
СофтверСофтвер (6)
Endorphina
Microgaming
NetEnt
PariPlay
TVBET
Wazdan