Gunsbet рецензија за кладилници - Deposits

Age Limit
Gunsbet
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao
Total score7.6
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2017
ЈазициЈазици (21)
Јапонски
Англиски
Бугарски
Германски
Грчки
Естонски
Казахстански
Кинески
Корејски
Норвешки
Полски
Португалски
Руски
Словачки
Словенски
Тајландски
Унгарски
Фински
Француски
Хрватски
Шпански
БонусиБонуси (8)
"Sport-Specific" Bonuses
Reload бонус
Бесплатни спинови
Бонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеБонус кодовиДепозит бонус
ВалутиВалути (14)
Јапонски јен
Јужноафрикански ранд
Јужнокорејски вон
Австралиски долари
Американски долари
Бразилски реали
Евра
Казахстански тенгес
Канадски долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Руски рубли
Чешки круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (8)
Австралија
Бугарија
Естонија
Нов Зеланд
Тајланд
Унгарија
Чешка
Швајцарија
ИгриИгри (49)
CS:GOCall of DutyDota 2King of GloryLeague of Legends
Live Playboy Baccarat
MMA
Pai Gow
Punto Banco
Rainbow Six SiegeStarCraft 2
Австралиски фудбал
Амерички фудбал
Бадминтон
Бакара
Бејзбол
Биатлон
Бинго
Блек Џек
Бокс
Ватерполо
Видео Покер
Возење велосипед
Галски фудбал
Голф
Евровизија
Кошарка
Крепс
Крикет
Мотоспорт
Одбојка
Пикадо
Пинг Понг
Покер
Политика
Рагби
Ракомет
Рулет
Сик Бо
Сквош
Скијање
Слотови
Снукер
Тенис
Флорбол
Формула 1
Фудбал
Футсал
Хокеј на мраз
ЛиценциЛиценци (1)
Curacao
Методи за депозитМетоди за депозит (25)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
DogecoinEcoPayz
Ethereum
GiroPay
Litecoin
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Rapida
Skrill
Sofortuberwaisung
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
Zimpler
iDEAL
instaDebit
СофтверСофтвер (55)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Adoptit Publishing
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
August Gaming
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
BlaBlaBla Studios
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Casino Technology
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
Fantasma Games
Felix Gaming
Foxium
Fugaso
GameArt
Gamevy
Genesis Gaming
Iron Dog Studios
Just For The Win
Lightning Box
Microgaming
NetEnt
Nolimit City
Nucleus Gaming
Old Skool Studios
Platipus Gaming
Playson
Playtech
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickfire
Quickspin
Rabcat
Realistic Games
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Skillzzgaming
SoftSwiss
Spinomenal
Thunderkick
True Lab
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

Deposits

GunsBet им го олеснува користењето на нивната веб-страница на еСпортските обложувалници, вклучувајќи ги и нивните опции за депозит. Обложувачите можат да прават депозити во GunsBet на различни начини. Методите што им се достапни на повеќето играчи се одредуваат според нивната географска локација. Како резултат на тоа, достапните или недостапните процедури во една земја може да бидат достапни, ограничени или недостапни во друг регион.

Прифатени начини на плаќање во GunsBet

Сите депозити, без разлика на методот, се моментални и бесплатни. Може да има ограничувања за тоа кои методи на депозит може да ги користат обложувачите за да добијат специфичен бонус. Како резултат на тоа, пред да направат депозит, обложувачите мора да ги прочитаат и целосно да ги разберат одредбите и условите.

Следниве се методите за депонирање дозволени од GunsBet:

Начин на депозитМинимален депозитМаксимален депозитВреме за депозитНадоместоци
Виза20 евра5.000 евраИнстантБесплатно
MasterCard20 евра5.000 евраИнстантБесплатно
Нетлер20 евра5.000 евраИнстантБесплатно
Скрил20 евра5.000 евраИнстантБесплатно
Paysafe картичка20 евра5.000 евраИнстант2,5%
EcoPayz20 евра1.000 евраИнстант2,5%
WebMoney20 евра5.000 евраИнстант2,5%
Пари на Yandex10 евра5.000 евраИнстантБесплатно
Брз трансфер20 евра1.000 евраИнстантБесплатно
Интерак онлајн30 CAD7.500 CADИнстантБесплатно
Цимплер20 евра5.000 евраИнстантБесплатно
Точка на Венера20 евра5.000 евраИнстантБесплатно
iDebit30 CAD6.000 CADИнстантБесплатно
Sticpay20 евра3.000 евраИнстантБесплатно
Неосурф20 евра5.000 евраИнстантБесплатно
Сиру мобилен5 €15 €ИнстантБесплатно
Многу подобро20 евра5.000 евраИнстантБесплатно
Crypto Processing од CoinsPaid

0,0001 БТК

0,01 USDT

0,01 LTC

0,01 ЕТХ

0,001 BCH

1 КУЧЕ

0,01 XRP

Нема лимитИнстантБесплатно
AstroPay Direct20 евра500 евраИнстант2,5%
AstroPay картичка20 евра500 евраИнстант2,5%

Како да депонирате пари

Еве едноставен водич чекор-по-чекор за финансирање на вашата сметка на GunsBet:

 1. Најавете се на вашата сметка на GunsBet.
 2. Најдете го зеленото копче Депозит на левата странична лента, веднаш под вашиот аватар. Може да отидете и на копчето Плаќања на дното од левата странична лента.
 3. Изберете ја вашата валута и претпочитан начин на плаќање. Следете ги упатствата на десната страна на екранот за депозит. Погрижете се да ги пополните сите потребни детали со точни и вистинити информации.

Имајте на ум дека одредени опции за депозит не се достапни во вашиот регион, така што некои начини на плаќање може да не се појават.

 1. Потврдете ја трансакцијата. Откако ќе помине, веднаш ќе се внесе во вашето салдо на GunsBet.

Валути прифатени во GunsBet

Еве сеопфатна листа на валути што ги прифаќа GunsBet:

 • американски долари
 • NOK
 • AUD
 • CAD
 • НЗД
 • PLN
 • CZK
 • ЗАР
 • JPY
 • INR
 • KRW
 • BRL
 • ВНД
 • БТК
 • ЕТХ
 • потполковник
 • BCH
 • КУЧЕ
 • XRP
 • USDT