Gunsbet - Bonuses

Age Limit
Gunsbet
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Bonuses

Бонусите се одличен начин за онлајн обложувалниците да привлечат обложувачи и обложувачници за да го извлечат максимумот од нивното коцкање. Добро е што има тони бонуси на GunsBet од кои обложувачите можат да добијат повеќе удари за нивната цел - игра на зборови.

Постои стандарден бонус за добредојде, но GunsBet оди подалеку од тоа и нуди бонуси за викенд за да ви помогне да започнете со обложување за релаксација за вашата забава во текот на денот за одмор.

Бонус за добредојде

Исто така, има бонуси и надвор од викендот и при пријавувањето. GunsBet може да се пофали со стабилна ВИП скала на која обложувачите можат да се искачат за да пристапат до повеќе поволности и бонуси и да го извлечат максимумот од нивното искуство со коцкање.

Дарежлив бонус за добредојде за пријавување го чека секој нов играч кој сака да си ја проба среќата на платформата GunsBet.

GunsBet им нуди на новите клиенти 100% бонус за добредојде во казино до максимум 300 € на нивниот прв депозит. Дополнително, 100 бесплатни вртења се доделуваат во текот на пет дена по активирањето на бонусот, со 20 доделени секој ден.

Играчите треба да го додадат бонус кодот „BONUS100“ кога ќе го направат својот прв депозит за да уживаат во овој бонус.

Овој бонус исто така бара од обложувачите да депонираат најмалку 20 евра и да го обложуваат целиот износ (бонус за депозит + добивки од бесплатни вртења) 50 пати, што е прифатливо во споредба со другите обложувалници.

Еден недостаток на бонусот е тоа што NetEnt слотови брои само за 80% од условот за обложување, а игрите на маса се бројат само за 5%. Се применуваат други T&C.

Петок бонус

GunsBet често обезбедува бонус за депозит на сегашните клиенти, од кои еден е таканаречениот петочен бонус за депозит. На депозити направени во петок, се дава премија од 55%, до 100 €, плус 60 бесплатни вртења.

Постојните играчи мора да депонираат најмалку 20 евра за да учествуваат во понудата. Бесплатните вртења се доделуваат три дена по активирањето на бонусот - 20 вртења секој ден. Внесете го бонус кодот LUCKNLOAD пред да депонирате за да ја искористите оваа промоција.

Играчите мора да го играат бонусот 40 пати во рок од 14 дена, а игрите на маса се бројат само со 5%. Се применуваат други T&C.

ВИП бонуси

Казиното GunsBet има ВИП програма за лојални клиенти. Обложувачите кои играат во казиното GunsBet можат да ги претворат своите бонус поени за вистински пари. Колку е повисок степенот на клиентот, толку е поповолен девизниот курс за поени во пари.

Бонус поени се заработуваат за која било игра со автомат. За секои потрошени 100 евра се доделува по еден поен. Кога бонус поени се откупуваат за вистински пари, вистинските пари подлежат на услов за обложување. Пред да биде достапна уплатата, обложувачите мора да го обложуваат разменетиот износ три пати.

Играчите можат да заменат 15 поени за едно евро во најниската дивизија. За едно евро во највисокото ниво потребни се само девет бода.

Кога корисниците ќе постигнат ново ниво, тие добиваат дополнителен бонус. Оние кои ќе го достигнат нивото на Револвер, на пример, заработуваат 100 бесплатни вртења. Секој што ќе добие статус на митралез ќе заработи бонус од 100 евра и 200 бесплатни вртења. Овде се применуваат стандардните критериуми за промет на бонус, кои се 50 пати поголеми од прометот.

Има седум нивоа, со нови претплатници кои започнуваат во Ласо. Следно, тие ќе одат на ниво на револвер, на пушки, на митралез, на динамит, на базуки и на топови.

Total score7.6
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2017
ЈазициЈазици (21)
Јапонски
Англиски
Бугарски
Германски
Грчки
Естонски
Казахстански
Кинески
Корејски
Норвешки
Полски
Португалски
Руски
Словачки
Словенски
Тајландски
Унгарски
Фински
Француски
Хрватски
Шпански
БонусиБонуси (7)
Reload бонус
Бесплатни спинови
Бонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеБонус кодовиДепозит бонус
ВалутиВалути (14)
Јапонски јен
Јужноафрикански ранд
Јужнокорејски вон
Австралиски долари
Американски долари
Бразилски реали
Евра
Казахстански тенгес
Канадски долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Руски рубли
Чешки круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (8)
Австралија
Бугарија
Естонија
Нов Зеланд
Тајланд
Унгарија
Чешка
Швајцарија
ИгриИгри (49)
CS:GOCall of DutyDota 2King of GloryLeague of Legends
Live Playboy Baccarat
MMA
Pai Gow
Punto Banco
Rainbow Six SiegeStarCraft 2
Австралиски фудбал
Амерички фудбал
Бадминтон
Бакара
Бејзбол
Биатлон
Бинго
Блек Џек
Бокс
Ватерполо
Видео Покер
Возење велосипед
Галски фудбал
Голф
Евровизија
Кошарка
Крепс
Крикет
Мотоспорт
Одбојка
Пикадо
Пинг Понг
Покер
Политика
Рагби
Ракомет
Рулет
Сик Бо
Сквош
Скијање
Слотови
Снукер
Тенис
Флорбол
Формула 1
Фудбал
Футсал
Хокеј на мраз
ЛиценциЛиценци (1)
Curacao
Методи за депозитМетоди за депозит (25)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
DogecoinEcoPayz
Ethereum
GiroPay
Litecoin
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Rapida
Skrill
Sofortuberwaisung
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
Zimpler
iDEAL
instaDebit
СофтверСофтвер (55)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Adoptit Publishing
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
August Gaming
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
BlaBlaBla Studios
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Casino Technology
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
Fantasma Games
Felix Gaming
Foxium
Fugaso
GameArt
Gamevy
Genesis Gaming
Iron Dog Studios
Just For The Win
Lightning Box
Microgaming
NetEnt
Nolimit City
Nucleus Gaming
Old Skool Studios
Platipus Gaming
Playson
Playtech
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickfire
Quickspin
Rabcat
Realistic Games
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Skillzzgaming
SoftSwiss
Spinomenal
Thunderkick
True Lab
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet