22BET Преглед на еСпортско обложување 2024 - Account

22BETResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
БонусБонус за добредојде до $600
Широк опсег на плаќања
12000+ слотови
Достапно спортско обложување
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Широк опсег на плаќања
12000+ слотови
Достапно спортско обложување
22BET is not available in your country. Please try:
Account

Account

Палестински територии, Камбоџа, Малезија, Индонезија, Ел Салвадор, Нов Зеланд, Оман, Финска, Полска, Саудиска Арабија, Турција, Гватемала, Бугарија, Индија, Бахреин, Мјанмар, Туркменистан, Еквадор, Тајван, Њуанголина, Гана, Гана, Бермуди, Авганистан, Швајцарија, Кирибати, Костарика, Кувајт, Палау, Исланд, Гренада, Аруба, Јемен, Пакистан, Црна Гора, Парагвај, Тувалу, Виетнам, Перу, Ирак, Катар, Албанија, Уругвај,Гаоргалија,Бру ,Никарагва, Словенија, Бахамите, Нова Каледонија, Островите Питкерн, Аргентина, Ангвила, Тонга, Македонија, Самоа, Јамајка, Тринидад и Тобаго, Ниуе, Уганда, Монако, Соломонските Острови, Чиле, Киргистан, Нугобадру, Хаити, Србија, Непал, Лаос, Луксембург, Гренланд, Венецуела, Сирија, Норвешка, Шри Ланка, Маршалските Острови, Тајланд, Кенија, Белизе, островот Буве, Хондурас, Холандските Антили, Јордан, Доминика, Нигерија, Токелау, Островот Хонг Конг, Кејман Ирска, Лихтенштајн, Андора, Куба, Јапонија, Монсерат, Унгарија, Колумбија, Сан Марино, Кореја, Австрија, Азербејџан, Филипини, Канада, Јужна Кореја, Кукови Острови, Босна и Херцеговина, Суринам, Боливија, Боливија, Боливија, , Иран, Малдиви, Вануату, Ерменија, Хрватска, Нов Зеланд, Сингапур, Бангладеш, Германија, Кина

Како да поставите сметка

 • За да започнете да играте во 22Bet на компјутер, треба да ги следите следните чекори:
 • Отворете ја веб-локацијата 22Bet
 • Кликнете на копчето "регистрација"
 • Пополнете ги вашите лични податоци (полно име и презиме, адреса на е-пошта, телефонски број и датум на раѓање) и доставете ги податоците
 • Почекајте инстант текстуална порака со детали за најавување на 22Bet

За да се регистрираат на 22Bet преку нивната мобилна апликација, играчите треба да ја следат следната процедура за регистрација:

 • Преземете ја апликацијата 22Bet
 • Стартувајте ја апликацијата на вашиот паметен телефон
 • Кликнете на прозорецот "регистрација"
 • Пополнете ги бараните лични податоци
 • Направете сметка
 • Добијте СМС со вашето корисничко име и лозинка
 • Најавете се и почнете да играте

Играчите потоа можат да се упатат директно во делот еСпорт во главното мени за навигација.