LibraBet

Age Limit
LibraBet
LibraBet is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

LibraBet

Основано во 2018 година, казиното LibraBet брзо станува омилено меѓу меѓународните корисници на спортски книги за обложување е-спорт. Привлекувајќи клиенти од целиот свет, страниците за е-спорт обложување нудат можности за обложување на некои од најпопуларните спортски и еспортски натпревари, настани и турнири во светот. Со зголемена популарност, LibraBet добива 8 од 10 ѕвезди во онлајн прегледите.

Веб-страницата е лиценцирана од Antillephone.NV - лиценца број 8048/JAZ2016-064, која е издадена на сопственикот, Tranello Group. Обложувалницата за е-спорт им дава на гејмерите широк избор на спортови за обложување. Со веб-локацијата достапна на различни јазици, таа и дава шанса на меѓународната публика обложување на видео игри. Натоварени со промоции и бонуси за привлекување нови играчи, клиентите ги искусуваат најдобрите практики на веб-локацијата за обложување видео игри. На пат е да заобиколи значителен блок на преполниот и конкурентен пазар на спортски книги.

Имателите на сметки едноставно пристапуваат до главното мени на веб-локацијата за да отидат до обложување со игри на среќа. Од секојдневно обложување за спортски турнири до можности за обложување е-спорт, LibraBet нуди мноштво предизвици, извонредни искуства и програми за лојалност за онлајн обложување со игри на среќа. Лесна за навигација и интуитивна веб-локација, платформата прави име за себе. Почнувајќи со едноставен процес на пријавување, веб-локацијата им овозможува на регистрантите да отворат сметка со неколку кликања и потврди.

Пријавете се

Кликнете на иконата за регистрација на врвот на веб-локацијата за да пристапите до обложување на е-спорт. Прочитајте ги и прифатете ги новите информации за бонус и шансите за обложување е-спорт. Поднесете информации за регистрација, вклучувајќи валидна адреса за е-пошта и детали за најавување. Регистрантот мора да потврди дека ги исполнува условите на спортската книшка и условите за возраст. По завршувањето на процесот на пријавување, нов регистрант е подготвен да се обложи.

Еспорт

Искористувајќи го многу популарниот пазар за е-спорт за да привлече нови клиенти, LibraBet ги интегрира е-спортовите со спортско обложување. Во спој на брза акција и забава, веб-локацијата го спојува пристапот за обложување до врвните имиња во е-спортот и тимовите за е-спорт од највисоките нивоа за да ја подигне својата игра.

Партнерството со технолошките гиганти, обложувањето во LibraBet вклучува визуелно пријатна графика и обемна функционалност на заднината. Склони кон создавање искуство насочено кон клиентите, LibraBet нуди бројни можности за обложување е-спорт за глобалните фанови. Еве неколку омилени на навивачите, навивачите можат да изберат да облогат:

CS:GO

Со Контра нападНаспроти терористите и терористите, играта ги спротивставува спротивставените тимови во борба до виртуелна смрт. Љубителите на игри запираат бомби, спасуваат заложници и го победуваат непријателот во игра каде што може да победи само еден тим. За обложувачите, глобално признатите поединци или тимови се побезбедни облози во игра каде секој тим со талент може да владее како победник.

Лига на легенди

Лига на легенди исто така ги спротивставува тимовите еден против друг. Секој тим го брани својот регион. Како поединечен играч контролира шампионски аватар со посебни овластувања, тимот работи заедно за да го победи противникот. Навивачите се обложуваат паметно со следење на историските победи и промените во составот на тимот. Онлајн обложувањето LibraBet нуди конкурентни шанси за игра, што наградува совладување на карактерните способности на играта.

Начини на плаќање во LibraBet

LibraBet нуди трансакции за платежни депозити преку поврзување на клиентите со светски финансиски брендови. Користејќи банкарски картички, дигитални паричници или криптовалути, штедачите уживаат во едноставен, брз процес на депонирање. Списокот на даватели на плаќања на платформата вклучува: Skrill, Neteller, Paysafecard и Boleto. Клиентот исто така може лесно да депонира со помош на Visa или MasterCard. Со глобалните брендови, LibraBet гарантира дека клиентите ќе доживеат мир при користење на безбедни, добро почитувани опции за плаќање.

Клиентите депонираат меѓународни валути, како што се евра, норвешка круна, канадски долар, рупија, унгарски форинти, итн. Новоформираните сопственици на сметки можат да депонираат минимум 20 долари. По депонирањето средства, клиентот може да добие 100 отсто бонус за совпаѓање за дури 500 евра. Новите сметки можат да извлечат и до 500 евра. Искусните обложувачи, наречени Легенди, имаат повисока граница за повлекување, која е поставена на 1.500 евра. Напредокот до повисоката граница за повлекување се заснова на ВИП нивото на играчот.

Кеш Аут

Клиентите мора да ја потврдат сметката на LibraBet за да уживаат повисоки ограничувања за готовина. За оние кои се заинтересирани да уживаат во спортско и еспортско обложување без ризик, платформата нуди и опција само за забава. Оние кои ќе ја изберат оваа опција можеби ќе сакаат само да ја доживеат возбудливата возбуда без воопшто да ризикуваат пари.

Бонуси и промоции на LibraBet

Дарежливиот бонус за добредојде на LibraBet има барања за обложување прикачени на понудата. Пред да ги повлече средствата, клиентот ќе мора да го префрли бонусот и да депонира шест пати со коефициент 2,00 или 1,5 коефициент за ACCA во рок од еден месец. Некои играчи треба само да ја превртат вкупната сума пет пати. Веб-страницата користи индустриски стандардни опции за обложување, како што се коефициенти и парови, хендикепи и облози на повеќе или помалку. Некои начини на плаќање може да бидат исклучени од одредени понуди. Клиентите треба да ги прочитаат одредбите и условите пред да се согласат да го прифатат бонус за добредојде.

Сепак, бонусот за добредојде е само врвот на ледениот брег. LibraBet нуди широк спектар на промоции, дизајнирани да ги наградуваат клиентите. Од награди за враќање на готовина до бесплатни облози, депонентите добиваат внимателно планирани бонус опции, кои се дизајнирани да го подобрат искуството на играчот и да го одржат бизнисот со клиентите.

На пример, еден бонус го вклучува точниот резултат, кој го наградува играчот кој се обложил на точниот резултат. Не се потребни минимални шанси. Веб-страницата го вложува клиентот со 50 проценти како бесплатен облог. Минималниот бесплатен облог е 10 УСД, а максималниот е 150 УСД. Не е важно дали играчот губи или победи. Тој сепак ќе има опција за бесплатен облог за точниот резултат.

Зошто да се обложувате во LibraBet?

Како меѓународна спортска книшка, популарната веб-страница им нуди на клиентите возбудливи спортски и еспортски активности. Користејќи ја најсовремената технологија од големите развивачи на софтвер, веб-страницата обезбедува беспрекорно искуство во повеќето случаи. Операторите на платформата создадоа позитивна комбинација на визуелно атрактивна графика и динамична содржина. Клиентите се благодарни и продолжуваат да ја посетуваат страницата секојдневно. Според statshow.com, Librabet има повеќе од 7.000 редовни корисници.

Со тоа што продолжуваат да ја надоградуваат нејзината веќе растечка популарност, некои рецензенти и даваат врвни оценки на платформата. Секојдневните интернет корисници ја испробуваат спортската книшка. Нејзиниот интернет сообраќај е зголемен за 9 отсто во последните три месеци. Еве неколку причини зошто веб-страницата продолжува да расте во популарност.

Понуди

Од е-спорт до спортско обложување, LibraBet нуди широк избор. Сопствениците на сметки можат да избираат од турнири преполни со акција до натпревари со кои се соочуваат еден иконски гејмер против друг.

Опции за плаќање

Со достапни врвни финансиски брендови за олеснување на трансакциите на LibraBet, клиентите на веб-страницата уживаат во сигурни финансиски трансакции. Без разлика дали користат банкарска картичка, трансфер на пари или дигитален паричник, штедачите се уверени за беспрекорна монетарна трансакција. Со динамична визуелна графика и технолошки напреден заден дел, LibraBet е веб-локација што секојдневните интернет корисници почнуваат да ја препознаваат.

Total score7.8

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2018
ЈазициЈазици (9)
Англиски
Германски
Италијански
Норвешки
Полски
Португалски
Руски
Унгарски
Фински
БонусиБонуси (4)
Бесплатни облозиБонус за добредојдеДепозит бонусКешбек бонус
ДржавиДржави (8)
Германија
Индија
Канада
Норвешка
Полска
Русија
Унгарија
Финска
ИгриИгри (42)
CS:GOCall of DutyDota 2
Jackpot Roulette
King of GloryLeague of Legends
MMA
Rainbow Six SiegeStarCraft 2Valorant
Австралиски фудбал
Амерички фудбал
Бадминтон
Бакара
Бејзбол
Блек Џек
Бокс
Ватерполо
Возење велосипед
Галски фудбал
Голф
Евровизија
Кошарка
Крикет
Мотоспорт
Одбојка
Пикадо
Пинг Понг
Покер
Политика
Рагби
Ракомет
Рулет
Сквош
Скијање
Слотови
Тенис
Флорбол
Фудбал
Фудбалско обложување
Футсал
Хокеј на мраз
ЛиценциЛиценци (1)
Curacao
Методи за депозитМетоди за депозит (49)
Alfa Bank
Alfa Click
Bancontact/Mister Cash
Bank transfer
Beeline
Bitcoin
Boleto
Carte Bleue
Credit Cards
Crypto
Dankort
Debit Card
EPS
EcoPayz
EnterCash
Entropay
Ethereum
Euteller
GiroPay
Interac
Klarna
Litecoin
MasterCard
Megafon
Moneta
Moneta.ru
Multibanco
Neosurf
Neteller
Nexi
Nordea
OP-Pohjola
PaySec
Payeer
Paysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Rapid Transfer
Ripple
S-pankki
Sepa
Siru Mobile
Skrill
Trustly
Verkkomaksu
Visa
WebMoney
Yandex Money
Zimpler
СофтверСофтвер (25)
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
Amaya (Chartwell)
Betsoft
CQ9 Gaming
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Ezugi
GameArt
Habanero
Microgaming
NetEnt
Nolimit City
Nyx Interactive
Play'n GO
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Rival
Thunderkick
Yggdrasil Gaming
iSoftBet