Gunsbet рецензија за кладилници - Support

Age Limit
Gunsbet
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao
Total score7.6
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2017
ЈазициЈазици (21)
Јапонски
Англиски
Бугарски
Германски
Грчки
Естонски
Казахстански
Кинески
Корејски
Норвешки
Полски
Португалски
Руски
Словачки
Словенски
Тајландски
Унгарски
Фински
Француски
Хрватски
Шпански
БонусиБонуси (8)
"Sport-Specific" Bonuses
Reload бонус
Бесплатни спинови
Бонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеБонус кодовиДепозит бонус
ВалутиВалути (14)
Јапонски јен
Јужноафрикански ранд
Јужнокорејски вон
Австралиски долари
Американски долари
Бразилски реали
Евра
Казахстански тенгес
Канадски долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Руски рубли
Чешки круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (8)
Австралија
Бугарија
Естонија
Нов Зеланд
Тајланд
Унгарија
Чешка
Швајцарија
ИгриИгри (49)
CS:GOCall of DutyDota 2King of GloryLeague of Legends
Live Playboy Baccarat
MMA
Pai Gow
Punto Banco
Rainbow Six SiegeStarCraft 2
Австралиски фудбал
Амерички фудбал
Бадминтон
Бакара
Бејзбол
Биатлон
Бинго
Блек Џек
Бокс
Ватерполо
Видео Покер
Возење велосипед
Галски фудбал
Голф
Евровизија
Кошарка
Крепс
Крикет
Мотоспорт
Одбојка
Пикадо
Пинг Понг
Покер
Политика
Рагби
Ракомет
Рулет
Сик Бо
Сквош
Скијање
Слотови
Снукер
Тенис
Флорбол
Формула 1
Фудбал
Футсал
Хокеј на мраз
ЛиценциЛиценци (1)
Curacao
Методи за депозитМетоди за депозит (25)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
DogecoinEcoPayz
Ethereum
GiroPay
Litecoin
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Rapida
Skrill
Sofortuberwaisung
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
Zimpler
iDEAL
instaDebit
СофтверСофтвер (55)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Adoptit Publishing
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
August Gaming
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
BlaBlaBla Studios
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Casino Technology
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
Fantasma Games
Felix Gaming
Foxium
Fugaso
GameArt
Gamevy
Genesis Gaming
Iron Dog Studios
Just For The Win
Lightning Box
Microgaming
NetEnt
Nolimit City
Nucleus Gaming
Old Skool Studios
Platipus Gaming
Playson
Playtech
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickfire
Quickspin
Rabcat
Realistic Games
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Skillzzgaming
SoftSwiss
Spinomenal
Thunderkick
True Lab
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

Support

Иако ова не е често верување кај играчите, делот за поддршка на страницата за обложување еСпортs е исто толку важно како и сите други. Имајќи некој на ваша страна може да направи значителна разлика во нечиј живот. Не постои причина зошто ова треба да биде различно во секторот за коцкање.

Иницијативата преземена од GunsBet да им обезбеди на своите членови 24-часовна помош во текот на целата година е за пофалба. Оваа услуга може да се справи со поплаки и барања за прашања и прашања, и тие ќе го направат тоа брзо и ефикасно.

Како можам да контактирам со GunsBet?

Контактирањето со службата за корисници на Gunbet е лесно; можете да го направите преку разговор во живо, е-пошта или телефон.

Еве неколку начини на кои обложувачите можат да контактираат со GunsBet за нивните грижи или прашања.

  • Е-пошта: support@gunsbet.com
  • Телефон: +442080899291
  • Разговор во живо
  • Најчесто поставувани прашања

Овие канали може да се однесуваат и да одговорат на сите прашања што може да ги имате како клиент, почнувајќи од технолошки комплексности до основи. Како што беше претходно кажано, нивните услуги за поддршка се обезбедуваат 24 часа на ден, 365 дена во годината.

Исто така, вреди да се напомене дека GunsBet располага со еден од најдеталните делови за ЧПП, кој одговара на сите административни прашања.

Јазици за поддршка

Како и на главната страница на самата веб-страница на GunsBet, на опциите за поддршка, исто така, им недостасува различноста потребна за толку голема, глобална операција. Сепак, може да биде разумно дека ова му помага на GunsBet да наметне строги правила на своите ограничени земји и да промовира безбедно и одговорно коцкање.

Се чини дека на опциите за јазик за поддршка им недостасува различност, за разлика од она што е изложено на главната страница на страницата за обложување еСпортови GunsBet.

Главните јазици за поддршка што ги нуди GunsBet за сите канали се:

  • Англиски
  • германски
  • руски