Fresh Casino рецензија за кладилници

Age Limit
Fresh Casino
Fresh Casino is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

За Fresh Casino

Fresh Casino е еден од нашите испробани и доверливи Еспорт , тој е основан во 2018 . Fresh Casino моментално е на 7 место од 10 според нашата оцена esportranker-mk.com . Ние ги оценуваме страниците за еспорт обложување врз основа на прегледите на нивните играчи, целокупното искуство во обложување, изборот на игри, бонуси и многу повеќе.

Еспорти понудени на Fresh Casino

На Fresh Casino можете да ги најдете сите популарни игри на кои може да се обложувате: FIFA, League of Legends, Еспорт, Dota 2, CS:GO . Кога ќе ја посетите esportranker-mk.com , можеби дефинитивно ќе сакате да ги погледнете нивните извонредни бонуси од Еспорт .

Прифатени методи на депонирање на Fresh Casino

За среќа, може да играте од многу различни земји, на пример од . Fresh Casino нуди и различни начини на плаќање. Секогаш кога станува збор за депозити и повлекувања, на Fresh Casino можете да изберете од Bank transfer, Bitcoin, Skrill, EcoPayz, MuchBetter и многу повеќе.

Зошто да играте во Fresh Casino ?

Ние, во Еспорт ги рангираме страниците за е-спорт обложување за да ви го олесниме изборот. esportranker-mk.com може да ви биде најдобар пријател кога станува збор за обложување. Fresh Casino беше оценет како 7 на нашата листа, што се издвојува по безбедноста, списокот на спортови и целокупното обложувачко искуство.

Fresh Casino навистина се грижи за потребите на своите играчи. Тие се многу дарежливи со нивниот избор на игри, бонуси и методи за депонирање: Bank transfer, Bitcoin, Skrill, EcoPayz, MuchBetter .

Ако имате прашања во врска со одговорното играње или ви треба помош, посетете ги веб-локациите подолу за дополнителни информации.

Total score7.0

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2018
ЈазициЈазици (7)
Англиски
Германски
Полски
Руски
Украински
Фински
Чешки
БонусиБонуси (16)
Reload бонус
Без обложувачки бонусБесплатни облози
Бесплатни спинови
Бонус без депозитБонус за добредојдеБонус за лојалност
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеБонус за упатувањеБонус кодови
ВИП бонус
Депозит бонусКешбек бонус
Неделен бонус
Роденденски бонус
ДржавиДржави (18)
Австралија
Азербејџан
Белорусија
Бразил
Германија
Ерменија
Естонија
Казакстан
Канада
Латвија
Литванија
Молдавија
Нов Зеланд
Русија
Таџикистан
Туркменистан
Узбекистан
Украина
ИгриИгри (68)
Auto Live Roulette
Auto Live Roulette
Blackjack Party
CS:GOCall of Duty
Classic Roulette Live
Crazy Time
Deal or No Deal Live
Dota 2
Dragon Tiger
Dream Catcher
FIFA
Gonzo's Treasure Hunt
Infinite Blackjack
League of Legends
Lightning Dice
Lightning Roulette
Live Lightning Baccarat
Live Mega Wheel
Live Speed Baccarat
MMA
Monopoly Live
NBA 2KOverwatch
Punto Banco
Rocket League
Side Bet City
StarCraft 2
Австралиски фудбал
Амерички фудбал
Бадминтон
Бакара
Бејзбол
Биатлон
Бинго
Блек Џек
Бокс
Ватерполо
Видео Покер
Виртуелни спортови
Возење велосипед
Галски хурлинг
Голф
Еспорт
Игра покажува
Кено
Кошарка
Крепс
Крикет
Мотоспорт
Одбојка
Пикадо
Пинг Понг
Рагби
Ракомет
Рулет
Сик Бо
Скијање
Слотови
Снукер
Спорт
Спортско обложување
Тексас Холдем
Тенис
Формула 1
Фудбал
Футсал
Хокеј на мраз
ЛиценциЛиценци (1)
Curacao
Методи за депозитМетоди за депозит (42)
Banco do Brasil
Bank transfer
Beeline
Bitcoin
Bitcoin Cash
Boleto
Bradesco
CAIXA
Credit Cards
Crypto
Debit Card
E-wallets
EcoPayz
Ethereum
Flexepin
GiroPay
Interac
Jeton
Klarna
Litecoin
Lotericas
MuchBetter
Neosurf
Neteller
Online Bank Transfer
Pay4Fun
Paysafe Card
Piastrix
Pix
Rapid Transfer
Revolut
Ripple
RuPay
Santander
Sepa
Skrill
Sofort
Tether
UPI
Visa
eVoucher
iDebit