Betwinner - Games

Age Limit
Betwinner
Betwinner is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao

Games

Љубителите на спортот ќе можат да најдат нешто за сите нивни потреби за еСпорт обложување во Betwinner. Опсегот на еСпортови и обложувања овозможува пријатно и едноставно искуство за обложување и играње. Турнирите и обложувањето се возбудливи и врвните играчи на CS: GO, LoL, StarCraft, FIFA и DotA можат да заработат милиони.

Топ омилени еСпортови во Betwinner

CS: GO, LoL, StarCraft, FIFA и DotA се омилени еСпортови во Betwinner. Сите овие игри имаат различни типови на игри и турнири со повеќе играчи. Некои од обложувањата вклучуваат облози директно и акумулаторни.

Прво убива, најмногу убива и многу повеќе начини да се обидете и да имате потенцијална победа. Овие игри содржат некои од највозбудливите турнири на интернет и создаваат пријатно искуство за играчите поврзани низ целиот свет.

CS: GO

CS: GO е игра со шутер од прво лице, основана во 2012 година. Играчите мора да освојуваат мапи и боишта со оружје и други алатки за да победат тим. Тимот користи околу пет играчи и се придружува на битки или турнири за да освои готовина и да прави облози. Некои популарни турнири вклучуваат DreamHack Open, Blast Premier Spring и многу други. Можете да се обложувате на првите убиства, повеќето убиства, коцкање со артикли и многу повеќе.

Лига на легенди

League of Legends (LoL) е уште еден врвен фаворит и е игра со повеќе играчи во антички воен амбиент. Играчите имаат за цел да ја уништат областа на непријателите. Таа е една од најпопуларните игри на пазарот и има популарни турнири наречени World Tournaments, LPL Spring и LCS Spring за да наведат неколку. Постојат многу начини за обложување на оваа страница и вклучува облози за Moneyline и за победници.

StarCraft II

StarCraft е стратешка игра во реално време базирана во иднината. Може да се игра до осум играчи и целта е да се уништат другите играчи за да се одржат во живот до крајот на натпреварот. Нападот и одбраната се важни начини за победа во оваа еСпорт игра. Некои популарни турнири ги вклучуваат TeamLiquid StarLeague, DH SC2 Masters 2021 Summer и многу други. Играта има голем пазар за обложување кој вклучува Moneyline и прво убиени облози.

ФИФА

ФИФА е уште една популарна опција која го зема традиционалниот фудбал кој се игра во видео игра. Кој ќе постигне најмногу голови, ја добива играта и ја играат единаесет играчи од секој тим како нормална игра на фудбал. Премиер лигата и серијата летни купови на ФИФА 20 се само вкус на достапните турнири. Играчите можат да се обложуваат на линијата за пари, најдобри стрелци и обложување над или под.

Дота 2

Дота 2 е видео игра која е фокусирана на убивање на другите тимови на еден вид бојно поле. Има два тима со по пет играчи во секоја екипа. Стана популарен низ целиот свет и има многу високи парични награди. Некои популарни турнири вклучуваат DOTA Pro Circuit, Epic League сезона 3 и други турнири.

Има многу голем пазар за обложување и можете да ги ставите типовите облози на линијата за пари, победникот на турнирот и победникот на натпреварот.

Total score8.9
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2016
ЈазициЈазици (43)
Јапонски
Азербејџански
Албански
Англиски
Арапски
Белоруски
Бугарски
Виетнамски
Германски
Грузиски
Грчки
Дански
Еврејски
Ерменски
Естонски
Индонезија
Италијански
Казахстански
Кинески
Корејски
Литвански
Македонски
Малезиски
Норвешки
Полски
Португалски
Романски
Руски
Свахили
Словачки
Словенски
Српски
Тајландски
Турски
Украински
Фарси
Фински
Француски
Хинди
Хрватски
Чешки
Шведски
Шпански
БонусиБонуси (10)
High Roller бонус
Бесплатни спинови
Бонус за бесплатни пари
Бонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеБонус кодовиДепозит бонусКешбек бонус
Роденденски бонус
ВалутиВалути (31)
Австралиски долари
Азербејџански манати
Алжирски динари
Американски долари
Анголски кванзи
Аргентински пезоси
Бангладешки таки
Бахреински динари
Белоруски рубли
Боливиски боливианос
Босна и Херцеговина конвертибилни марки
Боцвански пули
Бразилски реали
Бугарски лева
Бурундиски франци
Гански цеди
Грузиски лари
Дирхами од ОАЕ
Египетски фунти
Ерменски драми
Етиопски бирс
Ирански риали
Канадски долари
Кинески јуани
Колумбиски пезоси
Конгоански франци
Турски лири
Хонг Конг долари
Чешки круни
Чилеански пезоси
Швајцарски франци
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (53)
Јапонија
Јужна Кореа
Азербејџан
Албанија
Аргентина
Бахами
Босна и Херцеговина
Бразил
Бугарија
Виетнам
Габон
Гана
Грузија
Египет
Етиопија
Замбија
Индија
Индонезија
Казакстан
Камерун
Кенија
Кина
Конго
Литванија
Мадагаскар
Македонија
Малезија
Маурициус
Мексико
Мороко
Нигерија
Норвешка
Обединети Арапски Емирати
Парагвај
Перу
Полска
Русија
Свазиленд
Сенегал
Србија
Танзанија
Тајван
Тајланд
Таџикистан
Тунис
Турција
Уганда
Узбекистан
Украина
Финска
Хонг Конг
Хрватски
Чиле
ИгриИгри (70)
Baccarat AGQ Vegas
Baccarat Dragon Bonus
CS:GOCall of DutyDota 2
Dragon Tiger
Greyhounds
King of GloryLeague of Legends
Live Cow Cow Baccarat
Live Fashion Punto Banco
Live Multiplayer Poker
Live Oracle Blackjack
MMA
Mortal KombatRocket LeagueStarCraft 2
UFC
ValorantWorld of Tanks
Австралиски фудбал
Амерички фудбал
Бадминтон
Бакара
Бејзбол
Биатлон
Бинго
Блек Џек
Бокс
Виртуелни спортови
Галски фудбал
Голф
Гребки
Еспорт
Карибски Студ
Карлинг
Кено
Кошарка
Крепс
Крикет
Лакрос
Лотарија
Мини Бакара
Мотоспорт
Одбојка
Онлајн обложување
Пикадо
Пинг Понг
Покер
Политика
Рагби
Ракомет
Рулет
Сик Бо
Слотови
Снукер
Спорт
Спортско обложување
Сурфање
Телевизија
Тенис
Трка на бродови
Трки со коњи
Тротинг
Формула 1
Фудбал
Фудбалско обложување
Футсал
Хокеј на мраз
Шах
ЛиценциЛиценци (1)
Curacao
Методи за депозитМетоди за депозит (22)
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Boleto
Credit Cards
Crypto
Debit Card
Dogecoin
E-wallets
Ethereum
FastPay
Flexepin
Jeton
Litecoin
Multibanco
PayKwik
PayTrust88
Perfect Money
QIWI
Quick Pay
SticPay
ePay
СофтверСофтвер (13)
Asia Gaming
Authentic Gaming
DreamGaming
Evolution Gaming
Ezugi
Fazi Interactive
Gameplay Interactive
LuckyStreak
Portomaso Gaming
Pragmatic Play
SA Gaming
VIVO Gaming
XPro Gaming