Betwinner - Bonuses

Age Limit
Betwinner
Betwinner is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao

Bonuses

Има огромен број на бонуси и депозити кои ги нуди Betwinner. До овие бонуси и други промоции може да се пристапи на страницата со одење во делот „Промо“ и прегледување низ опциите за бонуси. Бонусите и промоциите се движат од 100% исти бонуси на првиот депозит, други бонуси за депозит, роденденски и неделни промоции. 

Betwinner има бонус и промоција за секого. Сепак, важно е да бидете свесни за барањата за обложување и регистрација пред да се обложувате на страницата. Играчите често мора да направат депозити пред да го добијат својот бонус и временските ограничувања или да користат бонуси, исто така, се применуваат. Важно е да контактирате со поддршката за корисници за повеќе информации.

Бонуси и депозити во Betwinner

Секој што ќе се пријави на BetWinner ќе добие мал паричен бонус до 100 евра за еСпорт кој е потполно бесплатен и се плаќа кога ќе се направи првиот депозит. Може да се даде 100% бонус за совпаѓање за која било сума до 100 евра.

На пример, ако депонирате 50 евра, повторно ќе добиете дополнителни 50 евра бесплатно.

Има многу други бонуси додадени на страницата во секое време и играчите можат да добијат бонус до 300 евра за нивниот прв депозит во казино. Исто така, секоја недела се додава нешто ново. Проверете го враќањето на парите промоции, подароци за промотивни кодови и многу повеќе. Едноставно е да се видат целосните детали за промоциите под табулаторот „Промо“ на горниот дел од екранот.

Процес за пријавување во Betwinner

Едноставно е да го побарате вашиот бонус за добредојде со само одење на веб-локацијата и кликнување на врската „бонуси и промоции“. Можете да изберете бонус што го претпочитате кога ќе се регистрирате. Пополнете детали во делот „Моја сметка“ и кликнете на полето за да учествувате во понудите за бонуси. Откако ќе го направите првиот депозит, казиното ќе одговара на вашиот депозит со 100% бонус, во зависност од вашата желба.

Можете да депонирате дури и мала сума како $/€1 и сепак да добивате бонус. На формуларот за регистрација, изберете со еден клик, телефон, е-пошта и додајте ги релевантните информации. Потоа, можно е да кликнете на Регистрирај се за да го пополните формуларот, да ја надополните вашата сметка и да започнете да играте

Барања за бонус во Betwinner

Има минимум депозит од 1 евра за да го добиете бонусот и постои услов за обложување од 5 пати. Подобрите треба да вклучат најмалку 3 или повеќе настани во облозите на акумулатор за бонус. Исто така, најмалку 3 настани треба да имаат коефициент од 1,40 или поголем.

Исплаќањето на вашите облози нема да се смета за промоција. Важат временски ограничувања и секое лице добива само еден бонус. Важно е да ги прочитате условите пред да се обложувате на страницата бидејќи важат други услови.

Total score8.9
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2016
ЈазициЈазици (43)
Јапонски
Азербејџански
Албански
Англиски
Арапски
Белоруски
Бугарски
Виетнамски
Германски
Грузиски
Грчки
Дански
Еврејски
Ерменски
Естонски
Индонезија
Италијански
Казахстански
Кинески
Корејски
Литвански
Македонски
Малезиски
Норвешки
Полски
Португалски
Романски
Руски
Свахили
Словачки
Словенски
Српски
Тајландски
Турски
Украински
Фарси
Фински
Француски
Хинди
Хрватски
Чешки
Шведски
Шпански
БонусиБонуси (10)
High Roller бонус
Бесплатни спинови
Бонус за бесплатни пари
Бонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеБонус кодовиДепозит бонусКешбек бонус
Роденденски бонус
ВалутиВалути (31)
Австралиски долари
Азербејџански манати
Алжирски динари
Американски долари
Анголски кванзи
Аргентински пезоси
Бангладешки таки
Бахреински динари
Белоруски рубли
Боливиски боливианос
Босна и Херцеговина конвертибилни марки
Боцвански пули
Бразилски реали
Бугарски лева
Бурундиски франци
Гански цеди
Грузиски лари
Дирхами од ОАЕ
Египетски фунти
Ерменски драми
Етиопски бирс
Ирански риали
Канадски долари
Кинески јуани
Колумбиски пезоси
Конгоански франци
Турски лири
Хонг Конг долари
Чешки круни
Чилеански пезоси
Швајцарски франци
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (53)
Јапонија
Јужна Кореа
Азербејџан
Албанија
Аргентина
Бахами
Босна и Херцеговина
Бразил
Бугарија
Виетнам
Габон
Гана
Грузија
Египет
Етиопија
Замбија
Индија
Индонезија
Казакстан
Камерун
Кенија
Кина
Конго
Литванија
Мадагаскар
Македонија
Малезија
Маурициус
Мексико
Мороко
Нигерија
Норвешка
Обединети Арапски Емирати
Парагвај
Перу
Полска
Русија
Свазиленд
Сенегал
Србија
Танзанија
Тајван
Тајланд
Таџикистан
Тунис
Турција
Уганда
Узбекистан
Украина
Финска
Хонг Конг
Хрватски
Чиле
ИгриИгри (70)
Baccarat AGQ Vegas
Baccarat Dragon Bonus
CS:GOCall of DutyDota 2
Dragon Tiger
Greyhounds
King of GloryLeague of Legends
Live Cow Cow Baccarat
Live Fashion Punto Banco
Live Multiplayer Poker
Live Oracle Blackjack
MMA
Mortal KombatRocket LeagueStarCraft 2
UFC
ValorantWorld of Tanks
Австралиски фудбал
Амерички фудбал
Бадминтон
Бакара
Бејзбол
Биатлон
Бинго
Блек Џек
Бокс
Виртуелни спортови
Галски фудбал
Голф
Гребки
Еспорт
Карибски Студ
Карлинг
Кено
Кошарка
Крепс
Крикет
Лакрос
Лотарија
Мини Бакара
Мотоспорт
Одбојка
Онлајн обложување
Пикадо
Пинг Понг
Покер
Политика
Рагби
Ракомет
Рулет
Сик Бо
Слотови
Снукер
Спорт
Спортско обложување
Сурфање
Телевизија
Тенис
Трка на бродови
Трки со коњи
Тротинг
Формула 1
Фудбал
Фудбалско обложување
Футсал
Хокеј на мраз
Шах
ЛиценциЛиценци (1)
Curacao
Методи за депозитМетоди за депозит (22)
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Boleto
Credit Cards
Crypto
Debit Card
Dogecoin
E-wallets
Ethereum
FastPay
Flexepin
Jeton
Litecoin
Multibanco
PayKwik
PayTrust88
Perfect Money
QIWI
Quick Pay
SticPay
ePay
СофтверСофтвер (13)
Asia Gaming
Authentic Gaming
DreamGaming
Evolution Gaming
Ezugi
Fazi Interactive
Gameplay Interactive
LuckyStreak
Portomaso Gaming
Pragmatic Play
SA Gaming
VIVO Gaming
XPro Gaming