Betwinner - Account

Age Limit
Betwinner
Betwinner is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao

Account

Добивањето сметка на Betwinner е лесно и има само неколку работи што ќе ви требаат за да започнете. Целиот процес е едноставен и може да се заврши за неколку минути. Прочитајте подолу за да дознаете за поставувањето.

Како да поставите сметка во Betwinner

Постојат три различни начини за играчите да креираат сметка во Betwinner. Потребни се само неколку кликања и поставување преку телефон или е-пошта. Еве го процесот чекор-по-чекор што мора да го преземете за да ја добиете вашата сметка за да можете да го добиете бонусот за добредојде и други промоции. Играјте брзо за да можете да започнете да учите за еСпортови.

  • Одете на веб-страницата на Betwinner и користете го копчето „Регистрација“ на горниот дел од екранот. Копчето е жолто и многу светло.
  • Двете опции ќе се појават на екранот. Можете да ја изберете регистрацијата со еден клик или да ја завршите по телефон или е-пошта.
  • Внесете ги бараните информации како име, телефонски број, лозинка и други информации.
  • Користете го промотивниот код на BetWinner на формуларот за пријавување.
  • Следно, BetWinner ќе побара од вас да го пополните вашиот профил и да направите депозит.
  • Регистрацијата сега е завршена и на вашата сметка ќе се кредитира бонусот за добредојде откако ќе се направи депозит.

Мобилни сметки

Процесот за пријавување е малку поинаков на мобилниот, но е исто толку брз и ефикасен Регистрирајте ја вашата сметка користејќи ја опцијата со еден клик, вашиот мобилен број или е-пошта. Потврдата на мобилниот број со помош на СМС е најлесниот метод. Понатаму, кодот за активација се дава преку СМС и тоа се доставува до компанијата.

Потоа се работи за ставање на релевантните информации и за уплата. Играчите треба да бидат свесни дека Betwinner ја користи најновата шифрирање и автентикација за да спречи измама на нивните клиенти.

Total score8.9
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2016
ЈазициЈазици (43)
Јапонски
Азербејџански
Албански
Англиски
Арапски
Белоруски
Бугарски
Виетнамски
Германски
Грузиски
Грчки
Дански
Еврејски
Ерменски
Естонски
Индонезија
Италијански
Казахстански
Кинески
Корејски
Литвански
Македонски
Малезиски
Норвешки
Полски
Португалски
Романски
Руски
Свахили
Словачки
Словенски
Српски
Тајландски
Турски
Украински
Фарси
Фински
Француски
Хинди
Хрватски
Чешки
Шведски
Шпански
БонусиБонуси (10)
High Roller бонус
Бесплатни спинови
Бонус за бесплатни пари
Бонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеБонус кодовиДепозит бонусКешбек бонус
Роденденски бонус
ВалутиВалути (31)
Австралиски долари
Азербејџански манати
Алжирски динари
Американски долари
Анголски кванзи
Аргентински пезоси
Бангладешки таки
Бахреински динари
Белоруски рубли
Боливиски боливианос
Босна и Херцеговина конвертибилни марки
Боцвански пули
Бразилски реали
Бугарски лева
Бурундиски франци
Гански цеди
Грузиски лари
Дирхами од ОАЕ
Египетски фунти
Ерменски драми
Етиопски бирс
Ирански риали
Канадски долари
Кинески јуани
Колумбиски пезоси
Конгоански франци
Турски лири
Хонг Конг долари
Чешки круни
Чилеански пезоси
Швајцарски франци
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (53)
Јапонија
Јужна Кореа
Азербејџан
Албанија
Аргентина
Бахами
Босна и Херцеговина
Бразил
Бугарија
Виетнам
Габон
Гана
Грузија
Египет
Етиопија
Замбија
Индија
Индонезија
Казакстан
Камерун
Кенија
Кина
Конго
Литванија
Мадагаскар
Македонија
Малезија
Маурициус
Мексико
Мороко
Нигерија
Норвешка
Обединети Арапски Емирати
Парагвај
Перу
Полска
Русија
Свазиленд
Сенегал
Србија
Танзанија
Тајван
Тајланд
Таџикистан
Тунис
Турција
Уганда
Узбекистан
Украина
Финска
Хонг Конг
Хрватски
Чиле
ИгриИгри (70)
Baccarat AGQ Vegas
Baccarat Dragon Bonus
CS:GOCall of DutyDota 2
Dragon Tiger
Greyhounds
King of GloryLeague of Legends
Live Cow Cow Baccarat
Live Fashion Punto Banco
Live Multiplayer Poker
Live Oracle Blackjack
MMA
Mortal KombatRocket LeagueStarCraft 2
UFC
ValorantWorld of Tanks
Австралиски фудбал
Амерички фудбал
Бадминтон
Бакара
Бејзбол
Биатлон
Бинго
Блек Џек
Бокс
Виртуелни спортови
Галски фудбал
Голф
Гребки
Еспорт
Карибски Студ
Карлинг
Кено
Кошарка
Крепс
Крикет
Лакрос
Лотарија
Мини Бакара
Мотоспорт
Одбојка
Онлајн обложување
Пикадо
Пинг Понг
Покер
Политика
Рагби
Ракомет
Рулет
Сик Бо
Слотови
Снукер
Спорт
Спортско обложување
Сурфање
Телевизија
Тенис
Трка на бродови
Трки со коњи
Тротинг
Формула 1
Фудбал
Фудбалско обложување
Футсал
Хокеј на мраз
Шах
ЛиценциЛиценци (1)
Curacao
Методи за депозитМетоди за депозит (22)
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Boleto
Credit Cards
Crypto
Debit Card
Dogecoin
E-wallets
Ethereum
FastPay
Flexepin
Jeton
Litecoin
Multibanco
PayKwik
PayTrust88
Perfect Money
QIWI
Quick Pay
SticPay
ePay
СофтверСофтвер (13)
Asia Gaming
Authentic Gaming
DreamGaming
Evolution Gaming
Ezugi
Fazi Interactive
Gameplay Interactive
LuckyStreak
Portomaso Gaming
Pragmatic Play
SA Gaming
VIVO Gaming
XPro Gaming