За нас

Jason Tanaka
PublisherJason TanakaPublisher

Нашата приказна

Што ако можеме да најдеме полесни и поефективни страници за е-спорт обложување отколку само да прелистуваме на интернет?

EsportRanker е дел од брендот CasinoRank кој беше пронајден во 2017 година. Нашата веб-локација ги отвори своите порти во 2021 година со топло добредојде за секој што сака е-спорт или обложување - или двете заедно.

Мотивацијата зад создавањето на оваа веб-страница беше да се обезбеди веб-страница за рангирање на обложување преку е-спорт, каде што корисниците се чувствуваат безбедно и згрижени. Над 25 години комбинирано искуство, нашиот тим е тука да одговори на вашите прашања и да го направи вашето обложувачко искуство пријатно и безбедно.

Нашата мисија

Решивме да ги рангираме најдобрите веб-локации кои нудат еспорт обложување според строгите упатства за да не мора да талкате низ интернет. Ние се грижиме да ги прегледаме овие веб-страници, да ги рангираме и да им ги понудиме на сите наши корисници. Сè што треба да направите е да го изберете оној кој најмногу одговара на вашите потреби. И можете да го направите самоуверено.

Некои од сајтовите за коцкање и обложување може да бидат ризични за играње, може да бидат лажни и да ве натераат да зажалите што играте онлајн. Тоа е она што не сакаме да го доживеете.

Контактирајте не

Без разлика дали имате прашање или предлог, можете да не контактирате во секое време преку е-пошта на casinos@casinorank.com, и ние ќе ви одговориме што е можно поскоро.

About the author
Jason Tanaka
Jason Tanaka
About

Џејсон „PixelPioneer“ Танака, технолошки познавач на Сиетл, е визионерот зад EsportRanker. Спојувајќи ја доживотната страст за игри со силен бизнис увид, Џејсон го трансформира EsportRanker во врвен центар за љубителите на е-спорт на глобално ниво.

Send email
More posts by Jason Tanaka

Our Team

Dave Davis
Dave Davis
About

Омилен цитат за коцкањето: „Треба да знаете кога да ги држите, да знаете кога да ги свиткате“

Омилена казино игра: Блек Џек.

Priya Patel
Priya Patel
About

Потекнувајќи од живописните пејзажи на Нов Зеланд, Прија Пател е истражувачката динамо зад длабинските увиди на OnlineCasinoRank. Нејзиниот прецизен пристап кон податоците и трендовите го револуционизираше начинот на кој гејмерите го перцепираат и се движат низ пејзажот на онлајн казиното.

Jacob Mitchell
Jacob Mitchell
About

Џејкоб „Џекпот Џејк“ Мичел, канадски маестро на пејзажот на онлајн казино, курира содржини со прецизност и страст. Како издавач на OnlineCasinoRank, тој гарантира дека читателите секогаш го постигнуваат џекпотот на информациите.

Samuel O'Reilly
Samuel O'ReillyAreas of Expertise:
Игри
About

Семјуел О'Рајли, роден во Австралија, е мозокот зад некои од најпроникливите водичи за онлајн казино. Со една деценија во индустријата за игри, стручноста на Семјуел е неповторлива, што ги прави неговите критики омилени и кај почетниците и кај професионалците. Име на аватар: КазиноКенгур

Dylan Thomas
Dylan Thomas
About

Роден под австралиското сонце, Дилан Томас е бедем на кредибилитетот за OnlineCasinoRank. Познат по неговата прецизност во вид на орел и непопустлива посветеност на вистината, Дилан гарантира дека секоја информација е достојна на лупа.

Emily Thompson
Emily Thompson
About

Емили „VegasMuse“ Томпсон е искусен ентузијаст на онлајн казино од долу. Со остро око за детали и вродена вештина за стратегии, таа ја претвори својата страст за светот на онлајн казиното во успешна писателска кариера.

Keisha Bailey
Keisha BaileyAreas of Expertise:
About

Кејша Бејли, сопствениот скапоцен камен на Јамајка, стана дефинитивен авторитет за бонусите на онлајн казиното. Со ласерски фокус на максимизирање на добивката на играчите, анализите на Кеиша станаа неопходни за морето гејмери.

Aiden Murphy
Aiden Murphy
About

Ајден Марфи, директно од срцето на Ирска, е сила со која треба да се смета во секторот за прегледување на онлајн казино. Во брак со духовитост со критичко око, критиките на Ејден стекнаа репутација на брутално искрени, но секогаш фер.

Tomas Novak
Tomas Novak
About

Томаш Новак, познат како „FactFalcon“ во рамките на патеката Esports, е бедем на прецизност во EsportRanker. Заснован на непоколеблива посветеност на вистината и опремен со начин на размислување ориентиран кон детали, Томас го трансформираше процесот на валидација на информации во светот на игрите.

Haruki Nakamura
Haruki Nakamura
About

Харуки Накамура, љубезно наречен „DataSensei“ во универзумот на Esports, е резидентен волшебник за податоци на EsportRanker. Непречено спојувајќи ја својата љубов кон Esports со неговата вештина за истражување, тој обезбедува увид и анализи што ја поттикнуваат индустријата напред.

Jason Tanaka
Jason Tanaka
About

Џејсон „PixelPioneer“ Танака, технолошки познавач на Сиетл, е визионерот зад EsportRanker. Спојувајќи ја доживотната страст за игри со силен бизнис увид, Џејсон го трансформира EsportRanker во врвен центар за љубителите на е-спорт на глобално ниво.

Liam Fletcher
Liam Fletcher
About

Лиам „CyberScribe“ Флечер, киви со талент за брза игра и артикулирани наративи, се појави како истакнат глас во EsportRanker. Нуркајќи длабоко во универзумот на е-спортот, Лиам прави сеопфатни прегледи, стратешки согледувања и волшебни приказни од зад екраните.

Amelia Tan
Amelia Tan
About

Амелија Тан, популарно позната во заедницата Esports како „GamerInsight“, е сјајниот скапоцен камен на EsportRanker кога станува збор за сеопфатни и непристрасни прегледи на игри. Нејзиното длабоко разбирање на динамиката на игри и немилосрдната посветеност на автентично известување ја заслужи нејзината огромна почит и широка читателска публика.

Jun-ho Kim
Jun-ho KimAreas of Expertise:
About

Јун-хо Ким, јужнокорејскиот динамичен маестро Esports, стои како светилник на знаење во EsportRanker. Спојувајќи ја аналитичката моќ со вродената љубов кон игрите, Џун-хо ја разоткрива сложената таписерија на онлајн натпреварите, обезбедувајќи играчите да останат информирани и инспирирани.

Zhang Wei
Zhang WeiAreas of Expertise:
About

Џанг Веи, попознат во Еспорт арената како „DragonMaster“, издлаби ниша како лидер на мислата на раскрсницата на онлајн казината и Esports. Со непогрешлив инстинкт за трендови, во комбинација со прецизно внимание на деталите, тој е и стратег и визионер во областа.

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.