Вести

February 14, 2024

Ослободете експлозии што го одземаат здивот и станете милионер со кодови за игралиште за огномет

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Вовед

Fireworks Playground е возбудливо искуство со Roblox кое ви овозможува да ослободите неверојатни експлозии без страв од пожар. Со широк спектар на шарени пиротехнички средства, оваа виртуелна продавница нуди бескрајни можности за создавање на хипнотизирачки прикази.

Ослободете експлозии што го одземаат здивот и станете милионер со кодови за игралиште за огномет

Станете милионер со кодови за игралиште за огномет

Ако сте загрижени за трошоците за тестирање на сите огномети во Fireworks Playground, не грижете се! Кодовите на Fireworks Playground можат веднаш да ве претворат во милионер, обезбедувајќи ви богатство од монети во играта. И ако барате повеќе бесплатни награди во други наслови на Roblox, не заборавајте да ги проверите шифрите Car Crushers 2.

Список на шифри за игралиште за огномет

Еве некои од работните кодови на Fireworks Playground што можете да ги откупите за монети:

 • 20 MVISITS: Откупете за 200k монети
 • 26 КЛИКИ: Откупете за 50.026 монети
 • 270 км ЧЛЕНОВИ: Откупете за монети од 50 илјади
 • ОГНОМЕРКИ: Откупете за 102.024 монети
 • NEWYEARCOINRUSH: Откупете за 102.024 монети
 • BUGFIX: Откупете за 80.432 монети
 • МИНИГЕРИ: Откупете за 100 илјади монети
 • ПОВЕРЕНО: Откупете за 100 илјади монети
 • ПЕДЕСЕТ: Откупете за 50 илјади монети
 • ТОК: Откупете за 25 илјади монети
 • ТИК: Откупете за монети од 25 илјади
 • ФЛОП: Откупете за монети од 25 илјади
 • FLIP: Откупете за 25k монети
 • ЕЗЕРО: Откупете за монети од 25 илјади
 • ОКЕАН: Откупете за монети од 25 илјади
 • РЕКА: Откупете за монети од 25 илјади
 • МЕДУЗА: Откупете за монети од 25 илјади
 • ПРИОРИТЕТ: Откупете за монети од 25 илјади
 • ВОДА: Откупете за монети од 25 илјади
 • ХРЧАЧК: Откупете за 25 илјади монети
 • RAWR: Откупете за 25k монети
 • XD: Откупете за монети од 25 илјади
 • ЖАБЕН КУЧЕ: Откупи за 25 илјади монети
 • СВЕЌИ: Откупете за монети од 25 илјади
 • ИЗМАМНИК: Откупете за 25 илјади монети
 • SUS: Откупете за 25k монети
 • НУКЕ: Откупете за 100 илјади монети
 • BOGOSBINTED: Откупете за 25k монети
 • БАНАНИ: Откупете за монети од 25 илјади
 • CODESPLEASE: Откупете за 25 илјади монети
 • ЗАЕДНИЧКА ГРУПА: Откупете за 25 илјади монети

Како да ги откупите шифрите во игралиштето Fireworks

Откупот на кодови во Fireworks Playground е едноставен процес:

 1. Стартувајте огномет игралиште во Roblox.
 2. Кликнете на копчето со три линии во долниот лев агол на екранот.
 3. Притиснете го копчето Код во менито што се појавува.
 4. Внесете код во полето за текст.
 5. Притиснете Потврди за да ги побарате вашите награди.

Добивање повеќе кодови за игралиште за огномет

За да бидете во тек со најновите кодови на Fireworks Playground, обележете ја оваа страница. Ние ги собираме сите кодови овде за да не мора да пребарувате преку социјалните мрежи. Алтернативно, можете да ги следите препорачаните сметки за повеќе информации.

Решавање проблеми со неважечки или истечени кодови

Ако наидете на порака за грешка со неважечки или истечен код, проверете го двапати правописот на кодот. Понекогаш, кодовите може да истечат без претходна најава, па затоа е најдобро да внимавате на нашата листа за ажурирања. Ако наидете на неважечки код, ве молиме известете ни за да можеме да ја испитаме и соодветно да ја ажурираме статијата.

Други начини да заработите награди во игралиштето за огномет

Покрај користењето шифри, можете да собирате дневни награди со најавување секој ден. Завршувањето на низите ќе отклучи уште позадоволителни награди. Можете исто така да заработите пари преку награди за време на играње и потраги. Приклучувањето кон групата Pseudo Studio Roblox ќе ви овозможи пристап до бесплатни огномети и дополнителни подароци.

Заклучок

Fireworks Playground нуди возбудливо искуство каде што можете да ја ослободите вашата креативност и да создадете неверојатни прикази на пиротехника. Со помош на шифри, можете за миг да станете милионер и да уживате во играта максимално. Не заборавајте да го истражите нашиот посветен дел за кодови за повеќе бесплатни награди во другите игри на Roblox!

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)

Најнови вести

Бесниот Болт: Метаиграта на новиот крал на покемон VGC
2024-04-10

Бесниот Болт: Метаиграта на новиот крал на покемон VGC

Вести