Вести

February 12, 2024

Максимизирајте ги вашите поени за слава во танцот за UGC со бесплатни кодови и награди

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Вовед

Dance for UGC е возбудлива игра каде што можете да го гледате вашиот лик како танцува и да собирате бесплатни предмети. Со танцување заработувате Fame Points, кои може да се заменат за различни артикли во UGC Shop.

Максимизирајте ги вашите поени за слава во танцот за UGC со бесплатни кодови и награди

Како да добиете бесплатни поени за слава

За да соберете поени за слава, треба да продолжите да танцувате во играта. Меѓутоа, ако вашиот аватар нема доволно издржливост, можете да ги користите шифрите на Dance за UGC за да добиете еден тон бесплатни поени за слава. Овие шифри можат да ви заштедат часови на мелење и борба да ги добиете предметите што ги сакате.

Еве неколку активни кодови за Танц за UGC:

  • LoveAll: Откупи за 35.000 поени за слава (ново)
  • Добредојдовте Познати личности: Откупете за 30.000 поени за слава

За целосен список на кодови на Танц за UGC, можете да ја погледнете нашата статија.

Како да ги откупите кодовите

За да ги откупите кодовите во Dance for UGC, следете ги овие чекори:

  1. Отворен танц за UGC во Roblox.
  2. Кликнете на иконата Кодови од левата страна.
  3. Внесете го кодот во полето за текст.
  4. Кликнете Откупи за да ги побарате вашите бесплатни пари.

Каде да најдете повеќе кодови

Може да ги најдете шифрите Dance for UGC во POND STORE Discord, сметката X на развивачот (@lily_pondstore), и групата POND STORE Roblox. Како и да е, означувањето на нашата статија е подобра опција бидејќи ви заштедува време од пребарувањето низ сите друштва.

Решавање проблеми

Ако вашите шифри на Dance for UGC не работат, проверете дали сте ги внесле правилно без правописни грешки. Препорачливо е да користите копирање/залепување за да го внесете кодот директно во играта. Дополнително, имајте на ум дека шифрите имаат датум на истекување, па ако наидете на истечен код, ве молиме известете не.

Други начини да добиете бесплатни награди

Освен користењето на Dance за UGC кодови, постојат и други начини да заработите бесплатни награди во играта. Приклучувањето кон групата Roblox што ја споменавме претходно или поканувањето пријатели може да отклучи бесплатни рамки. Може да ги искористите и дневните награди и бесплатните вртења што се надополнуваат секоја минута.

Заклучок

Танц за UGC е забавна и привлечна игра каде што можете да танцувате на свој начин за да соберете поени за слава и да ги разменувате за кул предмети од UGC. Не заборавајте да ја погледнете нашата статија за кодови Play за UGC и да ја истражите нашата секција за кодови на Roblox за повеќе бесплатни понуди во вашите омилени игри.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)

Најнови вести

Бесниот Болт: Метаиграта на новиот крал на покемон VGC
2024-04-10

Бесниот Болт: Метаиграта на новиот крал на покемон VGC

Вести