Вести

February 16, 2024

Кампања за победа на Monopoly GO: Освојте големи награди и бесплатни коцки

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Кампања за победа на Monopoly GO: Освојте големи награди и бесплатни коцки

Кампањата за победа во Monopoly GO е возбудлива можност да освоите големи награди и да соберете бесплатни коцки. За разлика од претходните настани, овој пат можете да заработите и временски ограничени Peg-E токени за да ги користите во Падот на наградата. Кампањата започнува денес, 16 февруари, и нуди низа фантастични награди и пресвртници.

Кампања за победа на Monopoly GO: Освојте големи награди и бесплатни коцки

Награди

Наградната постава за кампањата „Monopoly GO Victory“ вклучува:

 • Пакети со налепници
 • Дарежлива количина Peg-E токени
 • 30 минути High Roller

За да ги добиете сите награди, треба да освоите вкупно 18.840 поени. Еве детална листа на сите достапни награди:

 • 15.175 коцки
 • 837 Peg-E токени
 • 12 Парични награди
 • Три зелени пакети со налепници (една ѕвезда)
 • Пакет со налепници со еден портокал (две ѕвезди)
 • Еден розов пакет налепници (три ѕвезди)
 • Еден сини налепници (четири ѕвезди)
 • Три пакети со виолетови налепници (пет ѕвезди)

Пресвртници

Кампањата за победа има и пресвртници кои нудат дополнителни награди. Еве ги пресвртниците и соодветните награди:

 1. 5 поени: 7 токени Peg-E
 2. 5 поени: 20 коцки
 3. 5 поени: Пакет зелени налепници (со една ѕвезда x2)
 4. 10 поени: Пари
 5. 50 поени: 130 коцки
 6. 10 поени: 10 токени Peg-E
 7. 15 поени: Земи готовина за 10 минути
 8. 15 поени: Пакет зелени налепници (со една ѕвезда x2)
 9. 15 поени: 15 токени Peg-E
 10. 100 поени: 225 коцки
 11. 20 поени: Пари
 12. 25 поени: Пакет зелени налепници (една ѕвезда x2)
 13. 25 поени: 20 токени Peg-E
 14. 25 поени: Пари
 15. 240 поени: 475 коцки
 16. 30 поени: 15-минутно Рент Френзи
 17. 35 поени: Пакет налепници со портокалова боја (x3 со две ѕвезди)
 18. 40 поени: 35 Peg-E токени
 19. 45 поени: Пари
 20. 350 поени: 600 коцки
 21. 45 поени: Пари
 22. 50 поени: 55 токени Peg-E
 23. 50 поени: 10-минутен High Roller
 24. 55 поени: Пакет налепници со розова боја (х3 со три ѕвезди)
 25. 700 поени: 1.000 коцки
 26. 80 поени: Пари
 27. 60 поени: Пакет со сини налепници (четири ѕвезди x4)
 28. 65 поени: 85 Peg-E токени
 29. 70 поени: 125 коцки
 30. 500 поени: Пари
 31. 100 поени: 150 коцки
 32. 150 поени: Пари
 33. 200 поени: 105 Peg-E токени
 34. 250 поени: петминутно зголемување на готовината
 35. 1.000 поени: 1.200 коцки
 36. 300 поени: Пакет со виолетови налепници (пет ѕвезди x6)
 37. 350 поени: 125 Peg-E токени
 38. 400 поени: Пари
 39. 500 поени: Пари
 40. 2.000 поени: 3.000 коцки
 41. 600 поени: 20-минутен High Roller
 42. 650 поени: 170 Peg-E токени
 43. 700 поени: 850 коцки
 44. 1.600 поени: Пари
 45. 750 поени: 900 коцки
 46. 800 поени: 210 Peg-E токени
 47. 850 поени: Пакет со виолетови налепници (пет ѕвезди x6)
 48. 900 поени: Пари
 49. 4.000 поени: 6.500 коцки + Пакет со розови налепници (виолетови налепници (пет ѕвезди x6))

Пад на награда

Покрај наградите за кампањата за победа, можете да ги користите вашите токени Peg-E за да добиете уште повеќе награди за време на Падот на наградата. Овие награди обично вклучуваат повеќе коцки и пакети со налепници, кои ќе ви дадат убав поттик за вашиот албум Monopoly Origins.

Не пропуштајте ја оваа фантастична можност да освоите големи награди и да соберете бесплатни коцки во кампањата Monopoly GO Victory!

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)

Најнови вести

Бесниот Болт: Метаиграта на новиот крал на покемон VGC
2024-04-10

Бесниот Болт: Метаиграта на новиот крал на покемон VGC

Вести