Вести

February 14, 2024

Доминирајте во светот преполн со зомби со ловци на зомби

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Zombie Hunters е возбудлива игра на Roblox која ве предизвикува да ја преживеете апокалипсата на зомби. Во оваа игра, мора да исчистите зандани и да убивате злобни зомби за да ги докажете своите вештини за преживување. Дали си спремен?

Доминирајте во светот преполн со зомби со ловци на зомби

Доминирајте во светот преполн со зомби

За да успеете во Zombie Hunters, треба да бидете силни, брзи и издржливи. Користете ги шифрите на Zombie Hunters за да побарате скапоцени камења, кои може да се користат за превртување на вашата вештина и подобрување на вашите способности. Со подобри вештини, ќе можете да доминирате во овој свет преполн со зомби.

Побарајте бесплатни скапоцени камења

Искористете ги шифрите на Zombie Hunters наведени подолу за да побарате бесплатни скапоцени камења:

 • Валентин: Откупете за 1000 скапоцени камења (нови)
 • Извинете за сите: Откупете за 3000 скапоцени камења
 • Z-КОД: Откупете за 500 скапоцени камења
 • Механичар: Откупи за 100 скапоцени камења
 • ILoveGem: Откупете за 100 скапоцени камења
 • Добредојдовте: Откупете за 50 скапоцени камења
 • DiscordMembers: Откупете за 77 скапоцени камења
 • ОМГ: Откупи за 50 скапоцени камења

Како да ги откупите кодовите

Следете ги овие едноставни чекори за да ги откупите вашите кодови на Zombie Hunters:

 1. Отворете ги ловците на зомби на Roblox.
 2. Допрете го копчето Код на левата страна на екранот.
 3. Внесете го кодот во полето за текст Празен.
 4. Кликнете на Откупи за да ја земете вашата бесплатна награда!

Останете ажурирани

За да останете ажурирани со најновите кодови на Zombie Hunters, придружете се на официјалниот канал OMG – One More Game Discord и на групата OMG – One More Games Roblox. Алтернативно, обележете ја оваа статија и проверувајте редовно за нови кодови. Постојано бараме нови Roblox кодови и ја ажурираме нашата листа.

Решавање проблеми

Ако вашите кодови на Zombie Hunters не работат, проверете дали сте ги внесле правилно. Копирајте ги и залепете ги шифрите директно од нашата статија за да избегнете правописни грешки. Ако кодот не работи, можеби е истечен. Кажете ни ако најдете истечен код на нашата работна листа и ние ќе го ажурираме водичот.

Повеќе награди

Ако веќе сте ги побарале сите шифри на Zombie Hunters, има уште повеќе начини да заработите награди:

 • Лајкнете ја играта на Roblox за да добиете 100 бесплатни скапоцени камења.
 • Пријавувајте се секојдневно за да ги добивате дневните награди и да ја зголемите вашата низа за повеќе скапоцени камења.
 • Соберете сандаци околу фоајето за дополнителни погодности.
 • Завршете дневни, неделни и специјални потраги за да заработите скапоцени камења и други награди.

Што е Зомби Ловци?

Ловци на зомби е возбудлива игра Roblox со зандана-роботичка. Израмнете го вашиот карактер, собирајте плен и исчистете ги занданите полни со зли зомби. Играјте соло или здружете се со пријателите за да се справите со попредизвикувачките нивоа на тежина. Направете моќни предмети користејќи ги материјалите што ги собирате и станете врвен ловец на зомби!

Не заборавајте да го истражите нашиот дел за кодови на Roblox за повеќе бесплатни услуги и да го подобрите вашето искуство со игри!

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)

Најнови вести

Бесниот Болт: Метаиграта на новиот крал на покемон VGC
2024-04-10

Бесниот Болт: Метаиграта на новиот крал на покемон VGC

Вести