Вести

February 13, 2024

Добијте бесплатни ставки на UGC во Кликнете за UGC - Откупете ги кодовите и заработете награди

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Ако сте љубители на собирање бесплатни ставки со содржина генерирана од корисници (UGC) во Roblox, тогаш Click For UGC е играта за вас. Во оваа едноставна игра со кликање, се што треба да направите е да кликате упорно и да вежбате трпение. Не само што е забавен начин да го поминете времето, туку можете и да комуницирате со други играчи, да се натпреварувате во предизвици со брзо кликнување и да ги покажете вашите миленици.

Добијте бесплатни ставки на UGC во Кликнете за UGC - Откупете ги кодовите и заработете награди

Патување до бесплатни артикли UGC

Иако патувањето до добивање бесплатни UGC артикли може да биде долго, постојат шифри Click For UGC кои можат да ви помогнат на патот. Со активирање на овие кодови, можете да заработите бесплатни кликови, кои ве доближуваат до вашата цел. Ако барате уште повеќе бесплатни ставки за UGC, проверете ја нашата статија за шифрите Play For UGC за да отклучите дополнителни награди.

Активен клик за UGC кодови

Еве неколку активни шифри Click For UGC што можете да ги откупите за кликови:

 • АЖУРИРАЊЕ2024: Откупете за 8k кликнувања
 • 100КВИ ПОСЕТИ: Откупете за 10k кликнувања
 • 500КИ ПОСЕТИ: Откупете за 5k кликнувања
 • МИЛЕНИЦИ: Откупете за 10 илјади кликнувања
 • КОСА: Откупете за 5k кликнувања

Како да ги откупите кодовите во Кликни за UGC

За да ги откупите кодовите во Кликнете за UGC, следете ги овие чекори:

 1. Отворете Кликнете за UGC во Roblox.
 2. Кликнете на иконата ABX Codes на левата страна за да го отворите полето за откуп.
 3. Внесете го кодот што сакате да го користите во полето за текст.
 4. Кликнете на Барање и уживајте во вашите бесплатни!

Како да најдете повеќе Кликни за UGC кодови

Развивачот на Click For UGC редовно објавува кодови на Click For UGC Discord и Click For UGC Roblox групата. Меѓутоа, ако претпочитате попогодна опција, нашата статија ги состави сите кодови на едно место. Едноставно обележете ја страницата и проверете повторно за најновите ажурирања.

Решавање проблеми Кликнете за UGC кодови

Ако вашите шифри Click For UGC не работат, може да има неколку причини:

 • Погрешни шифри: проверете го двапати вашиот правопис и уверете се дека ги внесувате шифрите правилно.
 • Датум на истекување: кодовите на Roblox се привремени, па ако кодот е истечен, тој повеќе нема да работи. Ако наидете на застарен код, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе го истражиме проблемот.

Други начини да заработите бесплатни награди

Покрај бесплатните шифри Click For UGC, постојат и други начини да заработите награди во играта:

 • Награди за време на игра: отклучете ги наградите што се ресетираат кога повторно ќе се приклучите на играта.
 • Вртете го тркалото: вртете го тркалото еднаш на час за да добиете шанса да освоите повеќе бесплатни кликови.

Што е Click For UGC?

Click For UGC е игра со кликање во Roblox која нуди награди за содржина генерирана од корисници (UGC). Со континуирано кликнување, можете да собирате кликови и да ги користите за да добиете миленичиња или да барате бесплатни ставки за UGC. Ако сакате да ги максимизирате вашите кликови, размислете за шрафирање миленичиња за да го удвоите бројот на кликови.

Ако сте заинтересирани да најдете повеќе бесплатни понуди, не заборавајте да ја истражите нашата листа на кодови за UGC Limited Codes и проверете ја нашата секција Roblox Codes за бесплатни подароци во сите ваши омилени игри.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)

Најнови вести

Бесниот Болт: Метаиграта на новиот крал на покемон VGC
2024-04-10

Бесниот Болт: Метаиграта на новиот крал на покемон VGC

Вести