SlotV Casino рецензија за кладилници

Age Limit
SlotV Casino
SlotV Casino is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthoritySwedish Gambling Authority

За SlotV Casino

SlotV Casino е еден од нашите испробани и доверливи Еспорт ​, тој е основан во 2017 . SlotV Casino моментално е на 8 место од 10 според нашата оцена esportranker-mk.com . Ние ги оценуваме страниците за еспорт обложување врз основа на прегледите на нивните играчи, целокупното обложување, изборот на игри, бонуси и многу повеќе.

Е-спорт понудени на SlotV Casino

На SlotV Casino можете да ги најдете сите популарни игри на кои може да се обложувате: Valorant, Overwatch, Call of Duty, King of Glory, Rainbow Six Siege . Кога ќе ја посетите esportranker-mk.com , можеби дефинитивно ќе сакате да ги погледнете нивните извонредни Еспорт бонуси.

Прифатени методи на депонирање на SlotV Casino

За среќа, може да играте од многу различни земји, на пример од . SlotV Casino нуди и различни начини на плаќање. Секогаш кога станува збор за депозити и повлекувања, на SlotV Casino можете да изберете од Skrill, Paysafe Card, Neteller, EcoPayz, MasterCard и многу повеќе.

Зошто да играте во SlotV Casino ?

Ние, во Еспорт ги рангираме страниците за обложување е-спорт за да ви го олесниме изборот. esportranker-mk.com може да ви биде најдобар пријател кога станува збор за обложување. SlotV Casino беше оценет како 8 на нашата листа, што се издвојува по безбедноста, списокот на спортови и целокупното обложувачко искуство.

SlotV Casino навистина се грижи за потребите на своите играчи. Тие се многу дарежливи со нивниот избор на игри, бонуси и методи за депонирање: Skrill, Paysafe Card, Neteller, EcoPayz, MasterCard .

Ако имате прашања во врска со одговорното играње или ви треба помош, посетете ги веб-локациите подолу за дополнителни информации.

Total score8.0

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2017
ЈазициЈазици (12)
Англиски
Бугарски
Германски
Индонезија
Португалски
Романски
Руски
Тајландски
Турски
Фински
Француски
Шведски
БонусиБонуси (24)
Bitcoin Bonus
Blackjack Bonus
High Roller бонус
Reduced Juice Line
Reload бонус
Roulette Bonus
Без обложувачки бонусБесплатни облози
Бесплатни спинови
Бонус без депозит
Бонус за бесплатни пари
Бонус за добредојдеБонус за лојалност
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеБонус за упатување
Бонус извлекувања
Бонус кодови
Бонус топка
ВИП бонус
Депозит бонусКешбек бонус
Неделен бонус
Роденденски бонус
ДржавиДржави (3)
Ирска
Романија
Шведска
ИгриИгри (51)
Age of EmpiresCall of DutyDota 2
First Person Baccarat
First Person Blackjack
First Person Dragon Tiger
King of GloryLeague of LegendsOverwatchRainbow Six SiegeRocket LeagueStarCraft 2Valorant
Австралиски фудбал
Амерички фудбал
Атлетика
Бадминтон
Бакара
Бејзбол
Биатлон
Блек Џек
Бокс
Видео Покер
Галски фудбал
Гребки
Еспорт
Игра покажува
Кошарка
Крикет
Лакрос
Лотарија
Мотоспорт
Одбојка
Пикадо
Пинг Понг
Политика
Рагби
Ракомет
Рулет
Скијање
Слотови
Снукер
Спорт
Тенис
Флорбол
Формула 1
Фудбал
Футсал
Хокеј на мраз
Хурлинг
Шах
ЛиценциЛиценци (3)
Malta Gaming Authority
Official National Gaming Office
Swedish Gambling Authority
Методи за депозитМетоди за депозит (14)
EPS
EcoPayz
Euteller
Klarna
MasterCardNeteller
Nordea
POLi
Paysafe Card
Rapid Transfer
SkrillVisa
Visa Electron
Zimpler
СофтверСофтвер (44)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Adoptit Publishing
Amatic Industries
BTG
Bally
Betdigital
Betsoft
Big Time Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Chance Interactive
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Fantasma Games
Foxium
GreenTube
Habanero
Iron Dog Studios
Just For The Win
Leap Gaming
Lightning Box
NetEnt
NextGen Gaming
Novomatic
Old Skool Studios
Oryx Gaming
Play'n GO
Playson
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Tiger Gaming
Shuffle Master
Side City Studios
Thunderkick
Tom Horn Enterprise
Triple Edge Studios
WMS (Williams Interactive)
Wazdan
Yggdrasil Gaming