SilverPlay рецензија за кладилници

Age Limit
SilverPlay
SilverPlay is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

За SilverPlay

SilverPlay е еден од нашите испробани и доверливи Еспорт ​, тој е основан во 2021 . SilverPlay моментално е на 7.5 место од 10 според нашата оцена esportranker-mk.com . Ние ги оценуваме страниците за еспорт обложување врз основа на прегледите на нивните играчи, целокупното искуство во обложување, изборот на игри, бонуси и многу повеќе.

Еспорти понудени на SilverPlay

На SilverPlay можете да ги најдете сите популарни игри за обложување: King of Glory, NBA 2K, FIFA, CS:GO, Rainbow Six Siege . Кога ќе ја посетите esportranker-mk.com , можеби дефинитивно ќе сакате да ги погледнете нивните извонредни Еспорт бонуси.

Прифатени методи на депонирање на SilverPlay

За среќа, може да играте од многу различни земји, на пример од . SilverPlay нуди и различни начини на плаќање. Секогаш кога станува збор за депозити и повлекувања, на SilverPlay можете да изберете од Paysafe Card, EcoPayz, Neteller, Skrill и многу повеќе.

Зошто да играте во SilverPlay ?

Ние, во Еспорт ги рангираме страниците за е-спорт обложување за да ви го олесниме изборот. esportranker-mk.com може да ви биде најдобар пријател кога станува збор за обложување. SilverPlay беше оценет како 7.5 на нашата листа, што се издвојува по безбедноста, списокот на спортови и целокупното обложувачко искуство.

SilverPlay навистина се грижи за потребите на своите играчи. Тие се многу дарежливи со нивниот избор на игри, бонуси и методи за депонирање: Paysafe Card, EcoPayz, Neteller, Skrill .

Ако имате прашања во врска со одговорното играње или ви треба помош, посетете ги веб-локациите подолу за дополнителни информации.

Total score7.5

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2021
ЈазициЈазици (5)
Англиски
Германски
Италијански
Француски
Шпански
БонусиБонуси (1)
Бонус за добредојде
ДржавиДржави (5)
Австрија
Германија
Ирска
Канада
Унгарија
ИгриИгри (56)
CS:GODota 2
Dragon Tiger
FIFA
Greyhounds
King of Glory
MMA
NBA 2K
Pai Gow
Punto Banco
Rainbow Six SiegeStarCraft 2
Австралиски фудбал
Амерички фудбал
Бадминтон
Бакара
Бејзбол
Бинго
Блек Џек
Бокс
Видео Покер
Виртуелни спортови
Возење велосипед
Голф
Гребки
Евровизија
Еспорт
Зимски спортови
Казино Холдем
Карибски Студ
Кено
Кошарка
Крепс
Крикет
Мотоспорт
Одбојка
Онлајн обложување
Пикадо
Пинг Понг
Покер
Покер со три карти
Политика
Рагби
Ракомет
Руми
Сик Бо
Слотови
Снукер
Спорт
Спортско обложување
Тексас Холдем
Тенис
Трки со коњи
Фудбал
Фудбалско обложување
Хокеј на мраз
ЛиценциЛиценци (1)
Curacao
Методи за депозитМетоди за депозит (8)
EcoPayz
Interac
NetellerPaysafe Card
QIWI
Rapid Transfer
Skrill
WebMoney
СофтверСофтвер (8)
Betsoft
Endorphina
Evolution Gaming
GameArt
Microgaming
Play'n GO
Tom Horn Enterprise
VIVO Gaming