Poker Stars рецензија за кладилници

Age Limit
Poker Stars
Poker Stars is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

За Poker Stars

Poker Stars е еден од нашите испробани и доверливи Еспорт , тој е основан во undefined . Poker Stars моментално е на 8 место од 10 според нашата оцена esportranker-mk.com . Ние ги оценуваме страниците за еспорт обложување врз основа на прегледите на нивните играчи, целокупното обложување, изборот на игри, бонуси и многу повеќе.

Еспорти понудени на Poker Stars

На Poker Stars можете да ги најдете сите популарни игри на кои може да се обложувате: Еспорт, Rainbow Six Siege, CS:GO . Кога ќе ја посетите esportranker-mk.com , можеби дефинитивно ќе сакате да ги погледнете нивните извонредни бонуси од Еспорт .

Прифатени методи на депонирање на Poker Stars

За среќа, може да играте од многу различни земји, на пример од . Poker Stars нуди и различни начини на плаќање. Секогаш кога станува збор за депозити и повлекувања, на Poker Stars можете да изберете од Visa, MasterCard, Neteller, Bank transfer, Skrill и многу повеќе.

Зошто да играте во Poker Stars ?

Ние, во Еспорт ги рангираме страниците за обложување е-спорт за да ви го олесниме изборот. esportranker-mk.com може да ви биде најдобар пријател кога станува збор за обложување. Poker Stars беше оценет како 8 на нашата листа, што се издвојува по безбедноста, списокот на спортови и целокупното обложувачко искуство.

Poker Stars навистина се грижи за потребите на своите играчи. Тие се многу дарежливи со нивниот избор на игри, бонуси и методи за депонирање: Visa, MasterCard, Neteller, Bank transfer, Skrill .

Ако имате прашања во врска со одговорното играње или ви треба помош, посетете ги веб-локациите подолу за дополнителни информации.

Total score8.0

Брзи казино факти

ЈазициЈазици (3)
Англиски
Романски
Шведски
БонусиБонуси (5)
Без обложувачки бонус
Бесплатни спинови
Бонус за добредојдеБонус за пријавувањеДепозит бонус
ДржавиДржави (1)
Романија
ИгриИгри (35)
Live 3 Card Brag
2 Hand Casino Hold'em
Auto Live Roulette
CS:GO
Classic Roulette Live
Lightning Roulette
Live American Blackjack
MMA
Rainbow Six Siege
Амерички фудбал
Бакара
Бејзбол
Биатлон
Блек Џек
Бокс
Возење велосипед
Еспорт
Казино Холдем
Кошарка
Крикет
Одбојка
Пикадо
Покер
Покер со три карти
Рагби
Ракомет
Рулет
Слотови
Снукер
Тенис
Флоп покер
Фудбал
Фудбалско обложување
Футсал
Хокеј на мраз
ЛиценциЛиценци (4)
AAMS Italy
DGOJ Spain
Malta Gaming Authority
Official National Gaming Office
Методи за депозитМетоди за депозит (14)
Apple Pay
Bank transfer
Credit Cards
Debit Card
MasterCardMuchBetterNetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Swish
Trustly
Visa
WebMoney
СофтверСофтвер (13)
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
EGT Interactive
Elk Studios
Evolution Gaming
NetEnt
Nyx Interactive
Play'n GO
Playtech
Pragmatic Play
Stakelogic
Thunderkick
Yggdrasil Gaming