Nomini Преглед на еСпортско обложување 2024 - Bonuses

NominiResponsible Gambling
CASINORANK
8.3/10
БонусБонус за добредојде до $1.000 + 100 бесплатни вртења
Бонус понуди за добредојде
3500 игри
Достапно е инстант играње
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Бонус понуди за добредојде
3500 игри
Достапно е инстант играње
Nomini is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Да претпоставиме дека светлиот и прекрасен излог и симпатичните ликови на Номини не ги привлекуваат обложувачите и ги тераат да останат. Во тој случај, нивните бонуси ќе завршат работа.

Номини е исклучително дарежлив во делењето на бонуси, што го прави рај за обложувачите кои сакаат да добијат повеќе пари за своите пари во нивните еСпортски обложувања.

Бонуси за добредојде

Најволшебното извлекување на веб-страницата е изборот на седум различни бонуси за добредојде, повеќе од она што го нуди конкуренцијата.

Дополнително, Nomini има конкурентна ВИП скала, која му овозможува на играчот да достигне до ВИП Ниво 5, со поволности како што се зголемен лимит за повлекување и личен менаџер.

Казиното смисли нов пристап за давање бонуси за добредојде на обложувачите. Вкупно има седум бонуси за добредојде, од кои сите се претставени во форма на овошни ликови во стил на цртан филм. Откако ќе се регистрираат во казиното, на играчите им се дава можност да изберат еден од овие овошни ликови и да уживаат во поволностите што доаѓаат со него.

Еве брз преглед на бонусите за добредојде што можете да ги уживате во Номини.

Бонус од лимон

Бонус50% Бонус за натпревар од прв депозит
Минимален прв депозит20 €
Бонус награда10-1000 €
Максимален облог5 €
Услов за обложување35x (за износот на бонусот и депозитот)

Бонус за банана

БонусДо 1000 €
Минимален износ (прв, втор и трет депозит)20 €
100% Бонус награда за прв депозит20 €, до максимум 500 €
50% бонус награда (втор и трет депозит10 €, до максимум 250 €
Максимален облог5 €
Услов за обложување35x (за износот на бонусот и депозитот)

Бонус од цреша

Бонус100% До 500 € + 100 бесплатни вртења
Минимален прв депозит20 €
Бонус награда20 € до максимум 500 €
Максимален облог5 €
Бесплатни вртења100, 10 вртења секој ден десет дена
Услов за обложување

35x (за износот на бонусот и депозитот)

40x (за бесплатни вртења)

Бонус за лубеница

Бонус1 € за да добиете 1 бесплатен вртење
Минимални бесплатни вртења20 за 20 € (или еквивалент во валута)
Максимални бесплатни вртења500 за 500 € (или еквивалент во валута)
Максимален облог5 €
Услов за обложување40x (за бесплатни вртења)

Бонус Карамбола

Бонус200% До 50 €
Минимален прв депозит10 €
Минимален Cashback20 €
Максимален Cashback50 €
Максимален облог5 €
Услов за обложување50x (за бонусот и износот на депозитот)

Бонус од јагода

Бонус15% Cashback
Минимален прв депозит35 €
Минимален Cashback5 €
Максимален износ на враќање на готовина250 €

Бонус за малини

Бонус10% До 200 € Cashback
Минимален прв депозит50 €
Минимална сума за враќање на готовина5 €
Максимален износ на враќање на готовина200 €

15% Неделен Cashback

Оваа промоција се однесува на сите загуби направени на облози на игри во казино секоја недела од понеделник до недела.

Дали обложувачот ќе добие поттик за враќање на готовина или не, се одредува според неговиот ВИП статус. Минималната созревање е поставена на 5 €, додека максималната е 3.000 €.

Еве брз поглед на распределбата на неделниот поврат на готовина според ВИП-листата на обложувачот.

Ниво на ВИППоврат на готовина (%)Максимален износ на враќање на готовина
1 (најниско)0%Нема враќање на готовина
20%Нема враќање на готовина
35%1.000 €
410%2.000 €
5 (највисоко)15%3.000 €

Други бонуси

Неделен бонус за повторно вчитување

На минимум депозит од 20 €, обложувачите ќе добијат 50 бесплатни вртења како бонус. Условот за обложување е 40 пати поголем од износот. Максималниот влог што обложувачите можат да го користат за овие бесплатни вртења е 5 €.

Бонус за повторно вчитување викенд

Играчите можат да добијат огромен бонус за повторно вчитување за викенд на секој прв депозит направен од петок до недела. Тие може да се квалификуваат да добијат 50 проценти бонус за натпревар до 700 € и 50 бесплатни вртења како дел од пакетот.

Минималниот депозит е 50 €, со минимален бонус од 10 € на располагање. Со овој бонус, можете да поставите максимален облог од 5 €.

Условот за обложување е 35 пати поголем од износот на депозитот плус бонусот. Условот за обложување за користење на бесплатните вртења е до 40x.