Nomini рецензија за кладилници - Bonuses

Age Limit
Nomini
Nomini is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao
Total score8.3
Добрите
+ Бонус понуди за добредојде
+ 3500 игри
+ Достапно е инстант играње

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2019
ЈазициЈазици (11)
Англиски
Германски
Италијански
Норвешки
Полски
Португалски
Руски
Унгарски
Фински
Француски
Чешки
БонусиБонуси (10)
High Roller бонус
Reload бонус
Бесплатни спинови
Бонус за добредојдеБонус за лојалностБонус за пријавувањеБонус кодови
ВИП бонус
Депозит бонус
Роденденски бонус
ВалутиВалути (9)
Евра
Индиски рупии
Канадски долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Руски рубли
Унгарски форинти
Чешки круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (10)
Германија
Индија
Канада
Нов Зеланд
Норвешка
Полска
Русија
Унгарија
Финска
Чешка
ИгриИгри (38)
CS:GODota 2King of GloryLeague of Legends
MMA
Rainbow Six SiegeStarCraft 2Valorant
Австралиски фудбал
Амерички фудбал
Бадминтон
Бејзбол
Блек Џек
Бокс
Ватерполо
Виртуелни спортови
Возење велосипед
Галски фудбал
Голф
Евровизија
Кошарка
Крикет
Мотоспорт
Одбојка
Пикадо
Пинг Понг
Политика
Рагби
Ракомет
Рулет
Сквош
Скијање
Слотови
Тенис
Флорбол
Фудбал
Футсал
Хокеј на мраз
ЛиценциЛиценци (1)
Curacao
Методи за депозитМетоди за депозит (21)
Apple Pay
Bitcoin
Credit Cards
Crypto
Debit Card
EcoPayz
Ethereum
Google Pay
Litecoin
MasterCardNeteller
Payeer
Paysafe Card
Prepaid Cards
Rapid Transfer
Ripple
Sepa
Skrill
Skrill 1-Tap
Trustly
Visa
СофтверСофтвер (31)
1x2Gaming
BF Games
Bally Wulff
Betsoft
Booongo Gaming
Casino Technology
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Ezugi
GameArt
Gamomat
Igrosoft
Iron Dog Studios
Leap Gaming
Microgaming
NetEnt
Nolimit City
PariPlay
Play'n GO
Playson
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
SA Gaming
Spinomenal
Wazdan
Yggdrasil Gaming

Bonuses

Да претпоставиме дека светлиот и прекрасен излог и симпатичните ликови на Номини не ги привлекуваат обложувачите и ги тераат да останат. Во тој случај, нивните бонуси ќе завршат работа.

Номини е исклучително дарежлив во делењето на бонуси, што го прави рај за обложувачите кои сакаат да добијат повеќе пари за своите пари во нивните еСпортски обложувања.

Бонуси за добредојде

Најволшебното извлекување на веб-страницата е изборот на седум различни бонуси за добредојде, повеќе од она што го нуди конкуренцијата.

Дополнително, Nomini има конкурентна ВИП скала, која му овозможува на играчот да достигне до ВИП Ниво 5, со поволности како што се зголемен лимит за повлекување и личен менаџер.

Казиното смисли нов пристап за давање бонуси за добредојде на обложувачите. Вкупно има седум бонуси за добредојде, од кои сите се претставени во форма на овошни ликови во стил на цртан филм. Откако ќе се регистрираат во казиното, на играчите им се дава можност да изберат еден од овие овошни ликови и да уживаат во поволностите што доаѓаат со него.

Еве брз преглед на бонусите за добредојде што можете да ги уживате во Номини.

Бонус од лимон

Бонус50% Бонус за натпревар од прв депозит
Минимален прв депозит20 €
Бонус награда10-1000 €
Максимален облог5 €
Услов за обложување35x (за износот на бонусот и депозитот)

Бонус за банана

БонусДо 1000 €
Минимален износ (прв, втор и трет депозит)20 €
100% Бонус награда за прв депозит20 €, до максимум 500 €
50% бонус награда (втор и трет депозит10 €, до максимум 250 €
Максимален облог5 €
Услов за обложување35x (за износот на бонусот и депозитот)

Бонус од цреша

Бонус100% До 500 € + 100 бесплатни вртења
Минимален прв депозит20 €
Бонус награда20 € до максимум 500 €
Максимален облог5 €
Бесплатни вртења100, 10 вртења секој ден десет дена
Услов за обложување

35x (за износот на бонусот и депозитот)

40x (за бесплатни вртења)

Бонус за лубеница

Бонус1 € за да добиете 1 бесплатен вртење
Минимални бесплатни вртења20 за 20 € (или еквивалент во валута)
Максимални бесплатни вртења500 за 500 € (или еквивалент во валута)
Максимален облог5 €
Услов за обложување40x (за бесплатни вртења)

Бонус Карамбола

Бонус200% До 50 €
Минимален прв депозит10 €
Минимален Cashback20 €
Максимален Cashback50 €
Максимален облог5 €
Услов за обложување50x (за бонусот и износот на депозитот)

Бонус од јагода

Бонус15% Cashback
Минимален прв депозит35 €
Минимален Cashback5 €
Максимален износ на враќање на готовина250 €

Бонус за малини

Бонус10% До 200 € Cashback
Минимален прв депозит50 €
Минимална сума за враќање на готовина5 €
Максимален износ на враќање на готовина200 €

15% Неделен Cashback

Оваа промоција се однесува на сите загуби направени на облози на игри во казино секоја недела од понеделник до недела.

Дали обложувачот ќе добие поттик за враќање на готовина или не, се одредува според неговиот ВИП статус. Минималната созревање е поставена на 5 €, додека максималната е 3.000 €.

Еве брз поглед на распределбата на неделниот поврат на готовина според ВИП-листата на обложувачот.

Ниво на ВИППоврат на готовина (%)Максимален износ на враќање на готовина
1 (најниско)0%Нема враќање на готовина
20%Нема враќање на готовина
35%1.000 €
410%2.000 €
5 (највисоко)15%3.000 €

Други бонуси

Неделен бонус за повторно вчитување

На минимум депозит од 20 €, обложувачите ќе добијат 50 бесплатни вртења како бонус. Условот за обложување е 40 пати поголем од износот. Максималниот влог што обложувачите можат да го користат за овие бесплатни вртења е 5 €.

Бонус за повторно вчитување викенд

Играчите можат да добијат огромен бонус за повторно вчитување за викенд на секој прв депозит направен од петок до недела. Тие може да се квалификуваат да добијат 50 проценти бонус за натпревар до 700 € и 50 бесплатни вртења како дел од пакетот.

Минималниот депозит е 50 €, со минимален бонус од 10 € на располагање. Со овој бонус, можете да поставите максимален облог од 5 €.

Условот за обложување е 35 пати поголем од износот на депозитот плус бонусот. Условот за обложување за користење на бесплатните вртења е до 40x.