Mr Green Преглед на еСпортско обложување 2024 - Deposits

Mr GreenResponsible Gambling
CASINORANK
10/10
БонусБонус за добредојде до $1200 + 200 бесплатни вртења
Нежна тема
Наградувано казино
Ексклузивни слотови
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Нежна тема
Наградувано казино
Ексклузивни слотови
Mr Green is not available in your country. Please try:
Deposits

Deposits

Депозитот со директен банкарски трансфер обично трае 24 часа за да се одрази на сметката на корисникот. Најдобрата алтернатива за пренос на пари од банката во реално време е онлајн банкарството, да речеме, Trustly. Пред да користи е-паричник за депозит, клиентот треба да го потврди својот идентитет кај давателот. За да работи картичката MyPaysafe, името на картичката мора да одговара на она што се појавува на сметката на Mr Green.

Како да направите депозит кај г-дин Грин

По пријавувањето, клиентите можат да ги следат овие едноставни чекори за да направат депозит.

  • Најавување со корисничко име/е-пошта и лозинка на сметката
  • Во горниот десен агол е копчето за состојбата на сметката. Оваа врска го насочува клиентот кон листа на методи за депонирање
  • Клиентот ја избира својата претпочитана опција за плаќање. Ако сметката остане без средства во процесот на обложување, играчот може да го користи копчето Брзо депозит за да не мора да ја напушти играта.
  • Играчот го внесува износот на депозитот и ја потврдува трансакцијата.

Минималниот износ на депозит преку картички е 10 евра, додека оној на е-паричниците е 5 евра. Без разлика на опцијата за плаќање, максималниот износ со кој може да се вчита нивната сметка е 10.000 евра.

Депонирањето средства во казиното и спортската книшка на Mr Green е бесплатно. Времето на обработка за повеќето опции за плаќање е моментално, освен за директни банкарски трансфери. Трансакциите со Visa и Mastercard се едни од најбрзите. За потребите на онлајн безбедноста, страницата е поддржана со безбедни проверки со кои клиентот мора да пополни код што му е испратен на неговиот мобилен телефон пред да додаде пари на својата банка.

Најдобри еспортски игри на Мистер Грин во 2024
2023-04-13

Најдобри еспортски игри на Мистер Грин во 2024

{{ section pillar="" image="" name="" group="" taxonomies="" providers="recGwh2vHaqbfyrHK" posts="" pages="" }} центар за коцкање со едно застанување. Покрај казино игрите, оваа страница има пазари за спортско обложување кои покриваат традиционални и виртуелни спортови. Г-дин Грин е исто така меѓу најдобрите еСпортски обложувалници во 2024 .