Mr Green - Account

Age Limit
Mr Green
Mr Green is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Account

Секој што сака да се обложува на Mr Green eSports треба да создаде сметка на играч за да пристапи до спортските книги. Не е задолжително веднаш да додадете пари, но ќе биде потребно да поставите облог со вистински пари. Оние кои се нови во игрите и обложувањето треба да одвојат време за да ги разберат шансите. И кога се подготвени, тие можат да уплатат пари на сметката и да почнат да се обложуваат.

Како да поставите сметка

Следниве акредитиви се потребни за да се отвори сметка.

  • Точно име
  • Датум на раѓање (минималната возраст е 18 години)
  • И-мејл адреса
  • Физичка адреса
  • Телефонски број
  • Земја на живеење (треба да биде во една од прифатените јурисдикции)

Поставувањето сметка е едноставно. Почетната страница има портокалово копче означено како „Приклучи се сега“. Откако ќе кликнете на него, посетителот се упатува на страница за да ги пополни горенаведените информации за проверка. На секој корисник му е дозволено да отвори само една сметка на играч. Компанијата прекинува повеќекратни сметки регистрирани под еден корисник.

Поради ограничувањата за лиценцирање, г-дин Грин не може да одобри регистрации на играчи од САД, Франција, Обединетите Арапски Емирати, Белгија, Украина, Филипини, Кина, Турција, Кипар, Сингапур, Грција, Русија, Индија, Јапонија, Катар, Шпанија, Хонг Конг , Куба, Индонезија, Порторико и Данска.

Со штиклирање на полето T&C, корисникот се согласува никогаш да не се впушта во измама или да користи злобни средства за да стекне предност и стимулации понудени од г-дин Грин. Секој што практикува фрлање чипови (намерно губење игра од други играчи) ќе биде забранет од страницата. Сите играчи мора да ја откријат својата IP адреса, а секој што користи прокси или VPN ќе биде забранет.

Total score10.0
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2008
ЈазициЈазици (6)
Англиски
Норвешки
Фински
Холандски
Чешки
Шведски
БонусиБонуси (5)
Бесплатни облози
Бесплатни спинови
Бонус за добредојде
Бонус за натпревар
Депозит бонус
ВалутиВалути (9)
Американски долари
Британски фунти стерлинг
Евра
Канадски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Чешки круни
Швајцарски франци
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (45)
Австрија
Албанија
Аргентина
Бразил
Брегот на Слоновата Коска
Венецуела
Гватемала
Гвајана
Германија
Гибралтар
Данска
Доминиканска Република
Ирска
Исланд
Италија
Канада
Колумбија
Коста Рика
Латвија
Литванија
Луксембург
Македонија
Малта
Молдавија
Монако
Мјанмар
Нов Зеланд
Норвешка
Обединето Кралство
Остров Ман
Парагвај
Перу
Сан Марино
Словачка
Словенија
Србија
Суринаме
Финска
Холандија
Хондурас
Хрватски
Црна Гора
Чиле
Швајцарија
Шведска
ИгриИгри (60)
Live Bet on Poker
2 Hand Casino Hold'em
CS:GODota 2
Dream Catcher
First Person Baccarat
Golden Wealth Baccarat
Greyhounds
League of Legends
Live Grand Roulette
Live Immersive Roulette
Live Mega Wheel
Live Playboy Baccarat
Live Texas Holdem Bonus
Live XL Roulette
MMA
Rainbow Six Siege
Roulette Double Wheel
UFC
Wheel of Fortune
Австралиски фудбал
Амерички фудбал
Бакара
Бејзбол
Блек Џек
Бокс
Возење велосипед
Галски фудбал
Голф
Еспорт
Зимски спортови
Казино Холдем
Карибски Студ
Кено
Кошарка
Крикет
Мотоспорт
Одбојка
Пикадо
Пинг Понг
Покер со три карти
Политика
Рагби
Ракомет
Рулет
Слотови
Снукер
Спорт
Спортско обложување
Сурфање
Тексас Холдем
Тенис
Трки со коњи
Тротинг
Флорбол
Формула 1
Фудбал
Фудбалско обложување
Хокеј на мраз
Шах
ЛиценциЛиценци (6)
AAMS Italy
DGOJ Spain
Lotteries and Gambling Supervisory Inspection Latvia
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Методи за депозитМетоди за депозит (17)
Bank Wire Transfer
ClickandBuy
Credit Cards
Debit Card
Entropay
FastPay
MaestroMasterCardNetellerPayPalPaysafe CardSkrill
Swish
Trustly
Ukash
Visa
Visa Electron
Придружна програмаПридружна програма (1)
Mr Affiliate
СофтверСофтвер (25)
Betsoft
Blueprint Gaming
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Evolution Gaming
Fuga Gaming
Genesis Gaming
IGT (WagerWorks)
Inspired
Leander Games
Microgaming
NetEnt
NextGen Gaming
Nolimit City
Nyx Interactive
Play'n GO
Playson
Playtech
Quickspin
Red Tiger Gaming
Side City Studios
Sthlm Gaming
Thunderkick
WMS (Williams Interactive)
Yggdrasil Gaming