IZZI Casino рецензија за кладилници

Age Limit
IZZI Casino
IZZI Casino is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
MasterCardVisa
Trusted by
Curacao

За IZZI Casino

IZZI Casino е еден од нашите испробани и доверливи Еспорт , тој е основан во 2021 . IZZI Casino моментално е на 8 место од 10 според нашата оцена esportranker-mk.com . Ние ги оценуваме страниците за еспорт обложување врз основа на прегледите на нивните играчи, целокупното обложување, изборот на игри, бонуси и многу повеќе.

Е-спорт понудени на IZZI Casino

На IZZI Casino можете да ги најдете сите популарни игри на кои може да се обложувате: NBA 2K, Rocket League, FIFA, Еспорт . Кога ќе ја посетите esportranker-mk.com , можеби дефинитивно ќе сакате да ги погледнете нивните извонредни бонуси од Еспорт .

Прифатени методи на депонирање на IZZI Casino

За среќа, може да играте од многу различни земји, на пример од . IZZI Casino нуди и различни начини на плаќање. Секогаш кога станува збор за депозити и повлекувања, на IZZI Casino можете да изберете од MasterCard, Visa, Bitcoin и многу повеќе.

Зошто да играте во IZZI Casino ?

Ние, во Еспорт ги рангираме страниците за обложување е-спорт за да ви го олесниме изборот. esportranker-mk.com може да ви биде најдобар пријател кога станува збор за обложување. IZZI Casino беше оценет како 8 на нашата листа, што се издвојува по безбедноста, списокот на спортови и целокупното обложувачко искуство.

IZZI Casino навистина се грижи за потребите на своите играчи. Тие се многу дарежливи со нивниот избор на игри, бонуси и методи за депонирање: MasterCard, Visa, Bitcoin .

Ако имате прашања во врска со одговорното играње или ви треба помош, посетете ги веб-локациите подолу за дополнителни информации.

Total score8.0

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2021
ЈазициЈазици (5)
Англиски
Германски
Португалски
Руски
Француски
БонусиБонуси (15)
Bitcoin Bonus
Reload бонус
Без обложувачки бонусБесплатни облози
Бесплатни спинови
Бонус за добредојдеБонус за лојалност
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеБонус кодови
ВИП бонус
Депозит бонусКешбек бонус
Неделен бонус
Роденденски бонус
ДржавиДржави (3)
Казакстан
Русија
Украина
ИгриИгри (67)
Crazy Time
Deal or No Deal Live
Dream Catcher
European Roulette
FIFA
Gonzo's Treasure Hunt
Lightning Dice
Lightning Roulette
Live Football Studio
Live Lightning Baccarat
Live Mega Ball
Live Speed Baccarat
Live Speed Blackjack
Live Speed Roulette
Live Texas Holdem Bonus
Live Ultimate Texas Hold'em
MMA
Monopoly Live
NBA 2K
Pai Gow
Rocket League
Side Bet City
Teen Patti
Австралиски фудбал
Амерички фудбал
Бадминтон
Бејзбол
Биатлон
Бокс
Ватерполо
Видео Покер
Виртуелни спортови
Возење велосипед
Галски фудбал
Голф
Гребки
Еспорт
Кабади
Казино Холдем
Кошарка
Крепс
Крикет
Лотарија
Мајонг
Мини Бакара
Мотоспорт
Нетбол
Одбојка
Онлајн обложување
Пикадо
Пинг Понг
Покер
Покер со три карти
Политика
Рагби
Ракомет
Рулет
Сик Бо
Снукер
Спорт
Спортско обложување
Тенис
Флорбол
Формула 1
Фудбал
Хокеј на мраз
Шах
ЛиценциЛиценци (1)
Curacao
Методи за депозитМетоди за депозит (15)
Beeline
Bitcoin
Flexepin
Interac
Jeton
Litecoin
MasterCard
Neosurf
Piastrix
Ripple
Tele2
Visa
eVoucher
iDebit
instaDebit
СофтверСофтвер (26)
Amatic Industries
Betsoft
Booming Games
Booongo Gaming
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Endorphina
Evoplay Entertainment
Fugaso
GameArt
Hacksaw Gaming
Igrosoft
Mascot Gaming
Nolimit City
Novomatic
Play'n GO
Playson
Pragmatic Play
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
SmartSoft Gaming
Spinomenal
Thunderkick
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet