Galaxy.bet рецензија за кладилници

Age Limit
Galaxy.bet
Galaxy.bet is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

За Galaxy.bet

Galaxy.bet е еден од нашите испробани и доверливи Еспорт , тој е основан во 2022 . Galaxy.bet моментално е на 7 место од 10 според нашата оцена esportranker-mk.com . Ние ги оценуваме страниците за еспорт обложување врз основа на прегледите на нивните играчи, целокупното обложување, изборот на игри, бонуси и многу повеќе.

Е-спорт понудени на Galaxy.bet

На Galaxy.bet можете да ги најдете сите популарни игри на кои може да се обложувате: Valorant, PUBG, Rainbow Six Siege, Еспорт, CS:GO . Кога ќе ја посетите esportranker-mk.com , можеби дефинитивно ќе сакате да ги погледнете нивните извонредни бонуси од Еспорт .

Прифатени методи на депонирање на Galaxy.bet

За среќа, може да играте од многу различни земји, на пример од . Galaxy.bet нуди и различни начини на плаќање. Секогаш кога станува збор за депозити и повлекувања, на Galaxy.bet можете да изберете од Dogecoin, Tether, Skrill, Neteller, Bitcoin и многу повеќе.

Зошто да играте во Galaxy.bet ?

Ние, во Еспорт ги рангираме страниците за обложување е-спорт за да ви го олесниме изборот. esportranker-mk.com може да ви биде најдобар пријател кога станува збор за обложување. Galaxy.bet беше оценет како 7 на нашата листа, што се издвојува по безбедноста, списокот на спортови и целокупното обложувачко искуство.

Galaxy.bet навистина се грижи за потребите на своите играчи. Тие се многу дарежливи со нивниот избор на игри, бонуси и методи за депонирање: Dogecoin, Tether, Skrill, Neteller, Bitcoin .

Ако имате прашања во врска со одговорното играње или ви треба помош, посетете ги веб-локациите подолу за дополнителни информации.

Total score7.0

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2022
ЈазициЈазици (9)
Јапонски
Англиски
Германски
Кинески
Корејски
Португалски
Руски
Турски
Шпански
БонусиБонуси (7)
Bitcoin Bonus
Бесплатни спинови
Бонус за добредојдеБонус за лојалност
ВИП бонус
Депозит бонусКешбек бонус
ДржавиДржави (3)
Германија
Финска
Холандија
ИгриИгри (35)
CS:GODota 2
Dragon Tiger
FIFALeague of Legends
MMA
NBA 2KPUBGRainbow Six SiegeStarCraft 2Valorant
Австралиски фудбал
Амерички фудбал
Бакара
Блек Џек
Виртуелни спортови
Еспорт
Крикет
Лотарија
Одбојка
Пикадо
Пинг Понг
Покер
Рагби
Ракомет
Рулет
Сик Бо
Слотови
Снукер
Спорт
Тенис
Флорбол
Фудбал
Фудбалско обложување
Хокеј на мраз
ЛиценциЛиценци (1)
Curacao
Методи за депозитМетоди за депозит (16)
AstroPay
Bitcoin
Bitcoin Cash
Coinspaid
Crypto
Dogecoin
Ethereum
Interac
Litecoin
NetellerPaysafe Card
Rapid Transfer
SkrillTether
Trustly
Voucher
СофтверСофтвер (27)
Amatic Industries
BGAMING
Belatra
Betsoft
Booming Games
Casino Technology
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
GameArt
Habanero
Mascot Gaming
Microgaming
Mr. Slotty
NetEnt
OnlyPlay
Platipus Gaming
Pragmatic Play
Quickfire
Quickspin
Red Tiger Gaming
Spinomenal
Thunderkick
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet