ComeOn - Bonuses

Age Limit
ComeOn
ComeOn is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionCuracaoSwedish Gambling Authority

Bonuses

Денес, казиното ComeOn дава бонус од 100% до 200 долари! Пред неколку години, тоа не беше едно од најпопуларните казина бидејќи не понудија толку многу бонуси како другите онлајн казина. 

Сепак, тие станаа поконкурентни во последниве години нудејќи им на своите играчи одлични бонуси и промоции. Една од најпопуларните опции што сега ги нудат е 100% бонус за усогласување.

Бонус и депозити во ComeOn

Ова промоција има услови и услови кои доаѓаат со него. Сите играчи треба да ги прочитаат пред да се регистрираат за сметка на страницата. За оваа промоција да биде валидна, играчот мора да депонира минимум 20 долари на својата сметка. Парите се удвојуваат до максимум 200 долари.

Иако има некои технички работи за оваа промоција, сепак е прекрасна со оглед на тоа колку пари се нудат. Повеќето други онлајн казина не нудат 100% бонуси како што тоа го прави казиното ComeOn, така што максимизирањето на оваа зделка вреди секој денар. Еве неколку други бонус понуди достапни во казиното:

  • 30% бонус за прв депозит - Минимален депозит од $20
  • 50% бонус за втор депозит - Минимален депозит од $30
  • 25% бонус за трет депозит - Минимален депозит од $40
  • 10% бонус за четврти депозит - Минимален депозит од $50

Сите барања за обложување треба да се исполнат за 30 дена за бонусите да станат повлекување.

Процесот на пријавување на ComeOn

Процесот на регистрација е едноставен за следење на веб-страницата или апликацијата. На почетната страница на страницата, во центарот е видливо прикажано полето „Отвори сега“.

Играчите прво креираат корисничко име и се осигуруваат дека даваат валидна адреса за е-пошта. Потребна е силна лозинка пред да го исклучите ова поле. Откако ќе завршите со пополнување на сите потребни полиња на двете страници (првата страница е информации за регистрација вклучувајќи го и корисничкото име), кликнете на „Заврши регистрација“ во долниот десен агол кога внесувате податоци во полињата. Играчот потоа може да го избере вашиот бонус на третата страница.

Еве како да го направите тоа ако сакате да го побарате бонусот:

  • Откако ќе кликнете на понудата за која сте заинтересирани, депонирајте и активирајте ја со враќање на оваа веб-страница пред да се одјавите со еден од многуте достапни начини на плаќање на ComeOn Casino - вклучувајќи кредитна картичка или Neteller.

Барање за бонус во ComeOn

ComeOn казино 100% бонус има некои барања за обложување кои се потребни пред да направите какви било повлекувања. На пример, ако ја изберете опцијата за депозит користејќи PayPal, овие услови наведуваат дека мора да се обложите 40 пати повеќе од депонираниот износ. Сепак, нема такви ограничувања ако користите кредитни или дебитни картички, само дигитални паричници како Skrill или Neteller.

Има и други технички детали за условите и условите на оваа промоција што треба да ги прочитате пред да се регистрирате за вашата сметка. На пример, ако се регистрирате користејќи специјална понуда, промотивните услови и услови ќе се разликуваат од ако сте се регистрирале со редовна бесплатна сметка.

Неопходно е да ги имате на ум овие мали детали за да избегнете збунетост кога ќе се појават на страницата на вашата сметка.

Total score8.0
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2008
ЈазициЈазици (6)
Англиски
Норвешки
Полски
Фински
Шведски
Шпански
БонусиБонуси (4)
Бесплатни спинови
Бонус за добредојде
Бонус за натпревар
Депозит бонус
ВалутиВалути (6)
Австралиски долари
Американски долари
Британски фунти стерлинг
Евра
Норвешки круни
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (167)
Јамајка
Јемен
Јордан
Јужна Африка
Јужна Кореа
Џибути
Авганистан
Австрија
Азербејџан
Албанија
Алжир
Ангвила
Ангола
Андора
Аргентина
Аруба
Бангладеш
Барбадос
Бахами
Бахреин
Белизе
Белорусија
Бенин
Бермуда
Боливија
Босна и Херцеговина
Боцвана
Бразил
Брегот на Слоновата Коска
Брунеи
Бугарија
Буркина Фасо
Бурунди
Бутан
Венецуела
Виетнам
Габон
Гамбија
Гана
Гватемала
Гвинеја
Германија
Гибралтар
Гренада
Гренланд
Грузија
Данска
Доминиканска Република
Египет
Еквадор
Ел Салвадор
Еритреја
Ерменија
Естонија
Етиопија
Замбија
Зимбабве
Израел
Индонезија
Ирак
Иран
Ирска
Исланд
Казакстан
Камбоџа
Камерун
Канада
Катар
Кајмански Острови
Кенија
Кејп Верде
Кина
Кипар
Киргистан
Кирибати
Колумбија
Комори
Конго
Коста Рика
Куба
Кувајт
Лаос
Лесото
Либан
Либерија
Литванија
Луксембург
Мадагаскар
Макао
Македонија
Малави
Малдиви
Малезија
Мали
Малта
Маурициус
Мексико
Мозамбик
Молдавија
Монако
Монголија
Мороко
Мјанмар
Намибија
Науру
Непал
Нигер
Нигерија
Никарагва
Нов Зеланд
Норвешка
Обединети Арапски Емирати
Оман
Остров Ман
Пакистан
Палау
Палестински територии
Панама
Папуа Нова Гвинеја
Парагвај
Перу
Полска
Португалија
Руанда
Русија
Самоа
Сан Марино
Саудиска Арабија
Свазиленд
Сенегал
Сејшели
Сиера Леоне
Сингапур
Словачка
Словенија
Сомалија
Србија
Судан
Суринаме
Танзанија
Тајван
Тајланд
Таџикистан
Того
Токелау
Тонга
Тувалу
Тунис
Туркменистан
Уганда
Узбекистан
Украина
Унгарија
Уругвај
Филипини
Финска
Фиџи
Хаити
Хонг Конг
Хондурас
Хрватски
Црна Гора
Чад
Чиле
Швајцарија
Шведска
Шри Ланка
ИгриИгри (42)
CS:GODota 2
Dream Catcher
King of GloryLeague of Legends
Live Progressive Baccarat
MMA
Punto Banco
Rainbow Six Siege
UFC
Valorant
Австралиски фудбал
Амерички фудбал
Бадминтон
Бакара
Бејзбол
Блек Џек
Бокс
Возење велосипед
Голф
Евровизија
Еспорт
Казино Холдем
Карибски Студ
Кошарка
Крикет
Мотоспорт
Одбојка
Пикадо
Пинг Понг
Покер со три карти
Рагби
Ракомет
Рулет
Слотови
Спорт
Спортско обложување
Тексас Холдем
Телевизија
Флорбол
Фудбал
Фудбалско обложување
ЛиценциЛиценци (4)
Curacao
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Методи за депозитМетоди за депозит (21)
Bank transfer
Credit Cards
Debit Card
Diners Club International
Entropay
FastPay
MaestroMasterCardNeteller
Online Bank Transfer
PayPalPaysafe CardSkrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Swish
Ukash
Visa
Visa Debit
Visa Electron
WebMoney
Придружна програмаПридружна програма (1)
ComeOn Connect Affiliates
СофтверСофтвер (14)
Betsoft
Evolution Gaming
Extreme Live Gaming
Foxium
Fuga Gaming
Genesis Gaming
Microgaming
NetEnt
Play'n GO
Playtech
Skillzzgaming
Sthlm Gaming
Thunderkick
Yggdrasil Gaming