Вести

February 16, 2024

Занает и шверцувајте златен череп рум: Отклучете ги возбудливите можности на црниот пазар

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Вовед

Златниот череп рум е вреден ресурс што може да се добие преку шверц на црниот пазар на черепи и коски. Овој водич ќе ви ги обезбеди потребните чекори за изработка и стекнување Златен череп рум.

Занает и шверцувајте златен череп рум: Отклучете ги возбудливите можности на црниот пазар

Изработка на златен череп рум

За да направите златен череп рум во череп и коски, ќе треба да ги следите овие чекори:

  1. Завршете ја потрагата Take the Helm за отклучување на црниот пазар.
  2. Работете на вашиот пат до ранговите за шверцувачка операција.
  3. Дојдете до ранг седум.
  4. Одете во менито Helm.
  5. Надградете го White Skull Rum во Gold Skull Rum.

Совет: За побрзо да го зголемите рангирањето за шверцување, преземете ги и мисијата за шверц и за лов.

Придобивките од шверцувањето златен череп рум

Smuggling Gold Skull Rum ќе ве награди со повеќе поени за да го зголемите рангирањето во шверцувачките операции и да заработите повеќе парчиња од осум. Со нив, можете да купите вредни предмети на Црниот пазар, вклучително и силни планови за бродско оружје и кул козметика.

Заклучок

Следејќи ги овие чекори, можете да добиете златен череп рум во Skull and Bones и да отклучите возбудливи можности на Црниот пазар. Започнете со занаетчиство и шверц уште денес!

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)

Најнови вести

Бесниот Болт: Метаиграта на новиот крал на покемон VGC
2024-04-10

Бесниот Болт: Метаиграта на новиот крал на покемон VGC

Вести